Entertainment

ଅଭିନେତା ନରେନ୍ଦ୍ର ଝାଙ୍କର ପରଲୋକ!

“ଆର ପାରିରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଝା”

ବଲିଓଡର ଜଣେ ବିଶିଷ୍ଟ ଅଭିନେତା ନରେନ୍ଦ୍ର ଝାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ମାତ୍ର ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆଜି ସେ ଶେଷନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।ଫିଲ୍ସ ଓ ଟିଭି ପରଦାରେ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଥିଲେ ନରେନ୍ଦ୍ର ଝା।

୧୯୬୨ ମସିଆ ଏପ୍ରିଲ ୨୮ରେ ସେ ବିହାରର ମଧୁବାଣୀଠାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ନରେନ୍ଦ୍ର ୧୯୯୨ରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଜବାହରଲାଲ ନେହେରୁ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଇତିହାସରେ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବା ପରେ ଅଭିନୟରେ ଡିପ୍ଲୋମା କରି ଅଭିନୟ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଆସିଥିଲେ।

ସୂଚନାଅନୁଯାୟୀ,ଆଜି ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆଜି ସକାଳେ ନାସିକରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସରେ ସେ ପ୍ରାଣତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି।

ସେ ଟିଭି ସୋ ‘ହବନ’ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଶ୍ରୀ ଝା ବହୁ ସୁପରହିଟ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିନିତ ସିନେମା ଗୁଡିକ ହେଲା ହାଇଦର, ଘାୟଲ ୱାନସ୍ ଏଗେନ୍, ମହେଞ୍ଜୋଦାରୋ, କାବିଲ, ରଇସ୍ ଭଳି ସଫଳ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ସେ ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟର ଇନ୍ ଲିଡ୍ ରୋଲ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଟେଲି ଜୁରି ଆୱାଡ ପାଇଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ; କେଉଁ ରାଶିର ଯୋଡିଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ହେଲେ କ’ଣ ହୁଏ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ନିଜକୁ ସଲମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୋଲି କହି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ଦେଲେ ମହିଳା ଜଣକ!

ENO Beuro

ସଫଳ ପ୍ରଯୋଜିକା ଭାବେ ଅନୁଷ୍କା ‘ଦାଦା ସାହେବ ଫାଲ୍‌କେ ଏକ୍ସିଲେନ୍ସି ଆଓ୍ବାର୍ଡ- ୨୦୧୮’ରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ

ENO Beuro

ଚୀନରେ ରିଲିଜ ହେବ “ସୁଲ୍‌ତାନ”,ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଚାଲିବ ୪୦ ହଜାର ସୋ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More