• Home
  • Entertainment
  • ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପ୍ରଯୋଜିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି
Entertainment

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପ୍ରଯୋଜିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

ପ୍ରଯୋଜିକା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍

ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ‘ପଦ୍ମାବତ୍‌’ରେ ବ୍ୟାପକ ସଫଳତା ପରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପୁଞ୍ଜିନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବା ପରେ ପ୍ରଯୋଜନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦାର୍ପଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଦୀପିକା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା, ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଭଳି ଦୀପିକା ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ନିଜର ଏକ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଲଞ୍ଚ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ‘ଦି ଏସିଆନ୍‌ ଏଜ୍‌’ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ।

ତେବେ ଦମ୍‌ଦାର କାହାଣୀ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଦୀପିକା । ପୂର୍ବରୁ ନିଜେ ଦୀପିକା ଏ ବିଷୟରେ କହିସାରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା । ଦିନେ ନା ଦିନେ ସେ ଏ ଦିଗରେ ଆଗେଇବେ । କାରଣ ତାଙ୍କର ସେଭଳି ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଥିବା ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ହାଉସ୍‌ ଏକ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନର ମାଧ୍ୟମ ହେବନାହିଁ । ବରଂ ଦମ୍‌ଦାର କାହାଣୀ ସହ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା, ଯାହା ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ବିକାଶ ସହ ଜଡ଼ିତ ବୋଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନାରୀକୈନ୍ଦ୍ରିକ ଫିଲ୍ମ ସାଙ୍ଗକୁ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ମହିଳାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପ୍ରଯୋଜିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାଦ ଥାପିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି dipika

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ଲେଉଟିଲା ତାତି : ଭୁବନେଶ୍ଵର ସର୍ବାଧିକ ୪୧.୨ ଡିଗ୍ରୀ

Related posts

ଜିନା ସାମଲଙ୍କ ସ୍ଵୟଂବରକୁ ନେଇ ତରଙ୍ଗ ଟିଭିରେ ନୂଆ ରିଆଲିଟି ସୋ “ଜିନାର ଜୀବନସାଥୀ”

Krishna Kumar Manoj

କରଣୀ ସେନାର ୟୁ-ଟର୍ଣ୍ଣ:ରାଜସ୍ଥାନ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ, ଗୁଜୁରାଟ ଓ ହରିୟାଣାରେ ରିଲିଜ ହେବ ପଦ୍ମାବତ୍

Krishna Kumar Manoj

ବିବାଦରେ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ ଭଟାଚାର୍ୟ୍ୟ

Krishna Kumar Manoj

3 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More