EnewsOdia.Com

କରୋନା ପାଇଁ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟାୟାମ କଲେ ଲୋକ

 ଭାରତରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଦ୍ବାରା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଥିବାରୁ ନାଗପୁର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ବୁଧବାର ଦିନ କରୋନାଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣକୁୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ମଦ ଦୋକାନ, ରେସ୍ତୋରାଁଁ ଏବଂ ପାନ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ସହ ନାଗପୁର ମହାନଗର ନିଗମ ବିକାଶ ପ୍ରାଧିକରଣ (ଏନଏମଆରରଡିଏ)ର ସମସ୍ତ ପାର୍କ ଏବଂ ଉଦ୍ୟାନକୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରଖିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ। ତେବେ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ନାଗପୁରର ଅନେକ ବାସିନ୍ଦା ରାସ୍ତାରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା।

କୋରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ନାଗପୁରର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାକୁ ରାସ୍ତାରେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ। ଯାହାର କିଛି ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପୁସ୍ ଅପସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଥିବା ଫଟୋ‌ରେ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହା ସହ କିଛି ମହିଳା ଜଙ୍ଗଲରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିବାର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ହରଦୀପ ଭାଟିଆଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ, ଏଭଳି କରି ଆମେ ଆମର ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତିକୁ ବଢ଼ାଉଛୁ।।

ପଢନ୍ତୁ: ଆଜି ବିଶ୍ବ ପଖାଳ ଦିବସ: ପଖାଳ କଂସାକୁ କରୋନା ଡର

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ନିଜେ ଫସିଲେ ଅମିତ ଶାହା

Ratnamani Maharana

୨୦୨୦ରେ ୬୭ ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ

Ratnamani Maharana

ଲେଫ୍ଟନାଣ୍ଟ ଜେନେରାଲ ମନୋଜ ମୁକୁନ୍ଦ ନର୍ଭାନେ ହେବେ ଦେଶର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସେନା ମୁଖ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ଜାପାନୀ କ୍ରୁଜ୍‌ ଜାହାଜରୁ ୧୧୯ଜଣ ଭାରତୀୟ ଓ ୫ଜଣ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକଙ୍କୁ ନେଇ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଏୟାର୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନ

Ratnamani Maharana

ନିମିଷକେ ମାଟିରେ ମିଶିଗଲା ବିଶାଳକାୟ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍‌

Ratnamani Maharana

ସାଇବାବାଙ୍କ ଜନ୍ମସ୍ଥଳୀ ବିବାଦର ସମାଧାନ, CMଙ୍କ ସହ ବୈଠକରେ ଶିରିଡିବାସୀ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ

Ratnamani Maharana