Entertainment

ପୁଣି ବାବୁସାନ – ଅଶୋକ ଯୋଡି ଜମିବ

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହଇଚଇ କରିବ ଏହି ଯୋଡି

ଓଲିଉଡର ଷ୍ଟାରସନ୍‌ ବାବୁସାନ ଓ ଷ୍ଟାଇଲିସ  ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ଯୋଡି ପୁଣି ଜମିବ । ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହଇଚଇ କରିବ । କାରଣ ଏହା ସେ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡି ରେକର୍ଡ କରୁଛି । ଯେତେଥର ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ସୁପେରହିଟ୍ ହୋଇଛି । ଗତ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ଏ ବର୍ଷ ଅଧିକ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏ ଯୋଡିଙ୍କୁ , ଯାହା ଫାଇଦା ଦେବ ଫିଲ୍ମକୁ ଆଶା ।

ଅଶୋକ ପତି ବାବୁସାନ୍‌ଙ୍କୁ ନାୟକ ଭାବେ ନେଇ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ତିଆରି କରିଥିଲେ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ‘ସଂଜୁ ଆଉ ସଂଜନା’ । ଏହାପରେ ଅଶୋକ ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଅଧିକାଂଶ ଫିଲ୍ମରେ ବାବୁସାନ୍‌ଙ୍କୁ ନାୟକ ରୂପେ ନେଇଛନ୍ତି ।

‘ସଂଜୁ ଆଉ ସଂଜନା’ ପରେ ଅଶୋକ-ବାବୁସାନ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଯେଉଁସବୁ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଲା ଲୋଫର୍‌, ଦୋସ୍ତି, ଓ୍ଵାନ୍‌ ଫୋର୍‌ ଥ୍ରି ଆଇ ଲଭ୍‌ ୟୁ, ଇଡିଅଟ୍‌, ଦିଓ୍ଵାନା ଦିଓ୍ଵାନି, ଲଭ ପାଇଁ କୁଛ୍‌ ଭି କରେଗା ଓ ସିଷ୍ଟର ଶ୍ରୀଦେବୀ ।  ଏହି ଯୋଡ଼ିର ଦୁଇଟି ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ମୁଭି ହେଲା ‘ସୁପର ମିଛୁଆ’ ଏବଂ ‘ଲଭ୍‌ ଷ୍ଟେସନ’।

ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଷ୍ଟାର ସନ ବାବୁସାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏବଂ ନିର୍ଦେଶକ ଅଶୋକ ପତିଙ୍କ ନିର୍ଦେଶିତ ନୂଆ ଓଡିଆ ସିନେମା ‘ ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ ‘ ଏବେ ନିର୍ମାଣଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ । ତେଣୁ ଉଭୟ ବାବୁସାନ ଓ ଅଶୋକ ପତି ଭାରି ବେସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ସିନେମା ଶୁଟିଙ୍ଗରେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

Related posts

ଚୀନରେ ୩୦୦ କୋଟି ଛୁଇଁଲା ଏହି ସିନେମା

ENO Beuro

ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ଡ୍ରେସିଙ୍ଗ ସେନ୍ସକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

ENO Beuro

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’କୁ ପଛରେ ପକେଇଲା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ‘ଗୋଲ୍ଡ’

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment