News

ଭାରତକୁ ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଉସୁକାଉଛି ପାକିସ୍ତାନ : ରାଜସ୍ତାନରେ ମାଡ କଲା ୨ଟି ଡ୍ରୋନ ବୋମା

drone spoted at chennai naval station

ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାକିସ୍ତାନର ସେନା ରାଜସ୍ଥାନ ର ଶ୍ରୀ ଗଙ୍ଗାନଗର ଠାରେ ବାୟୁସିମା ଆଇନ ଉଲଂଘନ କରି ୨ଟି ଡ୍ରୋନ ବୋମା  ମାଡ କରିଛି। ଗତକାଲି ରାତିରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଡ୍ରୋନ୍ ହିନ୍ଦୁମଲକୋଟ ବର୍ଡରରେ  ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ଡ୍ରୋନକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ବିଏସଏଫ୍ ପକ୍ଷରୁ ଗୁଳିମାଡ଼  ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ପାକିସ୍ତାନର ୨ଟି ଡ୍ରୋନକୁ ଖସାଇଦେଇଥିଲା ଭାରତ। ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଡ୍ରୋନଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନଷ୍ଟ  ହୋଇଯାଇଛି।

ଭାରତୀୟ ଯବାନଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପାକିସ୍ତାନ ବାରମ୍ବାର ସୀମାକୁ ଡ୍ରୋନ୍ ପଠାଉଛି । ଫେବୃୟାରୀ ୨୭ରେ କଛ ଠାରେ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ପାକିସ୍ତାନୀ ଡ୍ରୋନକୁ ଗୁଳି କରି ଖସାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହାକୁ ମିଶାଇ ଗତ ୨ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ ପାକିସ୍ତାନର ୬ଟି ଭାରତକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ତେବେ ରବିବାର ଘଟନା ଯୋଗୁ ୨ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା  ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଭାରତର ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ଡ୍ରୋନରୁ ବୋମା ମାଡ କରିବା ଏକପ୍ରକାର ଯୁଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କରିବା ସହିତ ସମାନ ବୋକି ଅନେକ ମତ ଦେଉଛନ୍ତି।

ପଢନ୍ତୁ ; ବାଣୀବିହାର କ୍ୟାମ୍ପସରେ ପୋଲିସର ଜୋରଦାର ଚଢାଉ

Related posts

ଭାରତ ପୁଣି କରିପାରେ ପାକିସ୍ତାନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ: ପାକିସ୍ତାନ ଏବେ ଭୟରେ

Ratnamani Moharana

ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍‍ ମାଧ୍ୟମରେ ୨୯ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ତିନି ତଲାକ୍‌ ଦେଲେ ୬୨ ବୟସ୍କ ବୃଦ୍ଧ

ENO Beuro

ରାଜପଥରେ ଏଲପିଜି ଗ୍ୟାସ୍‌ ଟ୍ୟାଙ୍କର୍‌ ଲିକ୍‌

ENO Beuro

Leave a Comment