• Home
  • Entertainment
  • ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି
Entertainment

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆସୁଛି ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ର ନୂଆ ସିନେମା

ପୁଣି ଏକାଠି ତ୍ରିମୂର୍ତି । ବହୁ ଦିନ ପରେ ତିନେହେଁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ନେଇ ଭାରି ଚର୍ଚ୍ଚା । ‘ପ୍ରେମୀ ନମ୍ବର ୱାନ ‘ ଏବଂ ‘ ଡନ ‘ ଭଳି ୨ଟି ହୀଟ୍ ସିନେମା ଦେଇଥିବା ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି ଏବେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନାରେ । କିଛି ନୂଆ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି ହେଲେ ପ୍ରଯୋଜକ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ ( ଟୁଟୁ ) , ନିର୍ଦେଶକ ସୁଧାଂଶୁ ମୋହନ ସାହୁ ଏବଂ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ଏକାଠି ହେବା ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛି । ସମସ୍ତେ ଆଶା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ପୁଣି ଏକ ଭଲ ସିନେମା ଆସିବା ।

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ଅନୁଭବ ଏବଂ ସୁଧାଂଶୁଙ୍କୁ ନେଇ ସିନେମା କରିବ । ଏ ନେଇ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି , ଯେତେବେଳେ ବି ସିନେମା କରିବି ଅନୁଭବଙ୍କୁ ନେଇ ସିନେମା କରିବି ।

ନିର୍ଦେଶକ ସୁଧାଂଶୁ ମୋହନ ସାହୁ ବି ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ର ଏବଂ ଅନୁଭବଙ୍କର । ବନ୍ଧୁ ସୁଧାଂଶୁ ଏବଂ ସମ୍ପାଦକ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କ କଥା କହିଥିଲେ ସଞ୍ଜୟ । ଏ ମିଳନରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ନୂଆ ସିନେମା କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି News 4 4

ପଢନ୍ତୁ ;

ବହୁତ ଜଲ୍-ଦି ପାକିସ୍ଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ‘ବାହୁବଳୀ’

Related posts

ମହାକାଶ ଯିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା

Krishna Kumar Manoj

‘ତୁ ମୋ ନୀଳ ନୟନା’ର ଶୁଭ ମହୁରତ

Krishna Kumar Manoj

ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ମିଳିଲା ମଞ୍ଜୁରୀ: ‘କାଲା’ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ରୋକାଯିବନି

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More