Entertainment

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି

ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆସୁଛି ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ର ନୂଆ ସିନେମା

ପୁଣି ଏକାଠି ତ୍ରିମୂର୍ତି । ବହୁ ଦିନ ପରେ ତିନେହେଁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ନେଇ ଭାରି ଚର୍ଚ୍ଚା । ‘ପ୍ରେମୀ ନମ୍ବର ୱାନ ‘ ଏବଂ ‘ ଡନ ‘ ଭଳି ୨ଟି ହୀଟ୍ ସିନେମା ଦେଇଥିବା ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି ଏବେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନାରେ । କିଛି ନୂଆ କରିବେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି ହେଲେ ପ୍ରଯୋଜକ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ ( ଟୁଟୁ ) , ନିର୍ଦେଶକ ସୁଧାଂଶୁ ମୋହନ ସାହୁ ଏବଂ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ଏକାଠି ହେବା ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛି । ସମସ୍ତେ ଆଶା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ପୁଣି ଏକ ଭଲ ସିନେମା ଆସିବା ।

ଦୀର୍ଘ ଦିନର ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ଅନୁଭବ ଏବଂ ସୁଧାଂଶୁଙ୍କୁ ନେଇ ସିନେମା କରିବ । ଏ ନେଇ ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି , ଯେତେବେଳେ ବି ସିନେମା କରିବି ଅନୁଭବଙ୍କୁ ନେଇ ସିନେମା କରିବି ।

ନିର୍ଦେଶକ ସୁଧାଂଶୁ ମୋହନ ସାହୁ ବି ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ର ଏବଂ ଅନୁଭବଙ୍କର । ବନ୍ଧୁ ସୁଧାଂଶୁ ଏବଂ ସମ୍ପାଦକ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କ କଥା କହିଥିଲେ ସଞ୍ଜୟ । ଏ ମିଳନରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବ୍ରଜରାଜ ମୁଭିଜ୍ ନୂଆ ସିନେମା କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଆସିଲେ ଏହି ତ୍ରିମୂର୍ତି News 4 4

ପଢନ୍ତୁ ;

ବହୁତ ଜଲ୍-ଦି ପାକିସ୍ଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ‘ବାହୁବଳୀ’

Related posts

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଜଣାଇଲେ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା

Krishna Kumar Manoj

ମହାଭାରତର ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ହେବ ୧୦୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବଜେଟ୍ ,ସହ ନିର୍ମାତା ହେବେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ !

Krishna Kumar Manoj

ଓଡିଆ ସିନେଜଗତର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଦେବୁ ବୋଷ ଅସୁସ୍ଥ!

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More