Featured

ଏୟାର୍ଟେଲ ର ନୂଆ ୧୦୦% କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଏୟାର୍ଟେଲ ଓ ଭୋଡାଫୋନ ଭଳି ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ମାନେ ରିଲାନ୍ସ ଜିଓ କୁ ଟକ୍କର ଦେବାପାଇଁ ଲଗାତାର ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ଳାନ ଲଞ୍ଚ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ରମରେ, ପୂଜା ବଜାରକୁ ସରଗରମ କରିବା ପାଇଁ ଏୟାର୍ଟେଲ ଏକ ନୂଆ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଅଫର ଆଣିଛି । ଏଥିରେ ୧୦୦% କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ରହିଛି ।  ଏହା ୩୪୯ ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବୋଂ ଏହାର ସମୟ ଅବଧି ରହିଛି । ଆଗରୁ ଏହିଭଳି ଏକ ଅଫର ଜିଓ ଆଣିଥିଲା, ଯେଉଥିରେ ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା ।

ଏବେ ଏହି ଅଫର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ :

ଏହି ପ୍ଳାନ ରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ ହିସାବରେ ୧ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ ଏବୋଂ ଆସିମୀତ କଲ କରିବା ସୁବିଧା ମିଳିବ ।

ଏୟାର୍ଟେଲର ୩୪୯ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଳାନ ଏକ ସମୟ ଅବଧି ପ୍ଳାନ ଅଟେ । କିନ୍ତୁ କେବେ ସରିବ ଏହାର ସୂଚିତ ନାହିଂ, ତେଣୁ ଏହା କେବେବି ସରିପାରେ । ।

ଏହି ଅଫରରେ କେତେଗୁଡିଏ ନିୟମ ରହିଛି । ଏହା ଏୟାର୍ଟେଲ ପ୍ରିପେଡ ଉପଭୋଗତାଙ୍କ ନିମିତ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଅଟେ ଏବୋଂ ଏହାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଏକାଥରେ ମିଳିବନାହିଁ । ଆପଣ ୩୪୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରିସାରିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରା ଟଙ୍କା ମିଳିଯିବ । କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ୭ ମାସ ସମୟ ଲାଗିବ । କାରଣ ଏହି ଟଙ୍କା ଇନ୍ସଟଲମେଣ୍ଟରେ ମିଳିବ । ଆପଣ ଏୟାର୍ଟେଲର ଆପ ବ୍ୟବହାର କରି ଏୟାର୍ଟେଲର ପେମେନ୍ଟ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଏହି ଅଫରକୁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ମିଳିବ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା:

ସବୁଠୁ ଆଗେ ଆମେ କହିରଖୁଚୁ ଯେ ପ୍ରଥମ ମାସରେ କୌଣସି ରିଫଣ୍ଡ ମିଳିବାନାହିଂ । ଦ୍ଵିତୀୟ ମାସଠାରୁ ଏହା ମିଳିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବ । ଗୋଟିଏ ତାରରେ କେବଳ ୫୦ ଟଙ୍କାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ମିଳିବ ଏବୋଂ ୭ ମାସରେ ପୁରା ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ । ଏହି ଅଫର ଏୟାର୍ଟେଲ ଆପରେ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ।

ଏୟାର୍ଟେଲ ର ନୂଆ ୧୦୦% କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ

ପଢନ୍ତୁ, ଅଭ୍ୟାସ ବଦଳାନ୍ତୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ମଧ୍ୟରେ ପାଣି ପିଇଲେ କଣ ହୋଇଥାଏ

Related posts

ଅଚଳ ହୋଇଛି ଏୟାରସେଲ ନେଟଓ୍ଵର୍କ ! ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖାଦେଇଛି ତୀବ୍ର ଅସନ୍ତୋଷ

ENO Beuro

ଅବସାଦ ମଣିଷର ବଡ ଶତ୍ରୁ, ଅବସାଦର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ କେତେକ ଉପାୟ

ENO Beuro

ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଇ-ୱାଲେଟ୍ ସେବା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More