Entertainment

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

ଭୋଗ୍‌ ମାଗାଜିନ୍‌ର କଭର୍‌ ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା

ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବେ ଚର୍ଚାରେ । ବଲିଉଡ ବିୟୁଟି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଓ ଗାୟକ ଫରେଲ୍‌ ଓ୍ବିଲିୟମ୍ସଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭୋଗ୍‌ ମାଗାଜିନ୍‌ର କଭର୍‌ ପେଜ୍‌ରେ । ଭାରତ ଆସିଥିବା ଏହି ବିଦେଶୀ ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ ପାଇଁ ଫଟୋ ଶୁଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ।

ଏପ୍ରିଲର ଏହି ମାଗାଜିନ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସ୍କାଏ ବ୍ଲୁ କଲର ଗାଉନ୍‌ ସାଙ୍ଗକୁ ଫରେଲଙ୍କ ହୁଡି ଓ ଟ୍ରାକ୍‌ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଦେଖଣାହାରୀଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି । ବ୍ୟସ୍ତ ସମୟ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରି ନୀଳ ନୟନା ଏହି ଫଟୋ ଶୁଟ୍‌ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ଏହାଛଡା ସେ ଆଗରୁ କଭର ପେଜ୍‌ ପାଇଁ ଫଟୋ ଶୁଟ୍‌ କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ କଭର ପେଜ୍‌ ଫଟୋ ଶୁଟ୍‌ ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଥମ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏବେ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶେୟାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ଐଶଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଏହାକୁ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ବିଦେଶୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ମାଗାଜିନ୍‌ କଭର ପେଜ୍‌ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା Aishwarya

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା-ରଣବୀର , କେବେ ବିଭାହ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Related posts

ଏଥର ଦଶହରାରେ କମାଲ କରିବ ବାବୁସାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ସିନେମା ‘ଶ୍ରୀମାନ ସୁରଦାସ’

ENO Beuro

ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ

ENO Beuro

‘ଭାରତ’ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବଦଳରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ନାୟିକା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More