Bollywood

ବାହୁବଳୀର ରେକର୍ଡ ଉପରେ ଭାରି ପଡିବ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଐତିହାସିକ ସିନେମା ତାନ୍ନାଜୀ

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଐତିହାସିକ ସିନେମା “ତାନ୍ନାଜୀ” ୨୦୧୯ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି ।  ଏହା ଏକ ବଡ଼ ବଜେଟରେ ତିଆରି ହେଉଛି । ଏହାର ସୁଟିଂ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଜୟ ଦେବଗନ୍  । ଏହି ସିନେମାଟି ବାହୁବଳୀର ରେକର୍ଡ ଉପରେ ଭାରି ପଡିବ ବୋଲି ଜଣାଯାଉଛି ।

ତାନ୍ନାଜୀର ଫାଷ୍ଟ୍ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ଜାରି ହୋଇସାରିଛି । ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀଙ୍କର ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଯୋଦ୍ଧା ମରାଠାବୀର ସୁବେଦାର୍ ତାନ୍ନାଜୀ ମାଲୁସାରେ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ।  ତେବେ ଏକ ସୁପର ଆକ୍ସନ୍ ପ୍ୟାକଡ୍ ସିନେମା ହେବ ‘ତାନ୍ନାଜୀ’ । ଯାହା ବାହୁବଳୀକୁ ଦେବ ଜୋରଦାର୍ ମୁକାବିଲା  ।

ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଜଗତରେ ଇତିହାସ ରଚିଛି ପ୍ରଭାସ ଅଭିନୀତ ବାହୁବଳୀ । କେବଳ ଦେଶ ନୁହେଁ ଦେଶ ବାହାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ବାହୁବଳୀର ଲୋକପ୍ରିୟତା । ସବୁ ସିନେମା ହଲ ଗୁଡିକ ଜଣ ଗହଳି ହେଇଥିଲା । ସବୁ ସିନେମା ତା ଆଗରେ ଫିକା ପଡିଯାଇଥିଲା । ସବୁ ନିର୍ଦେଶକ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ସିନେମା ପ୍ରଭାବିତ ହେଇଥିଲା । ତେଣୁ ଏହି ସିନେମାର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରକାର ଚ୍ୟାଲେଂଜ୍ ପାଲଟି ଯାଇଛି  ।

ବାହୁବଳୀର ରେକର୍ଡ ଉପରେ ଭାରି ପଡିବ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଐତିହାସିକ ସିନେମା ତାନ୍ନାଜୀ  ବାହୁବଳୀର ରେକର୍ଡ ଉପରେ ଭାରି ପଡିବ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଐତିହାସିକ ସିନେମା ତାନ୍ନାଜୀ

Related posts

The First Poster Of The Forthcoming Comedy Film “Patel Ki Punjabi Shaadi” Is Out

Krishna Kumar Manoj

A Biopic Is Coming Soon On India Women’s Cricket Star Jhulan Goswami

Krishna Kumar Manoj

ସଞ୍ଜୟଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ପଦ୍ମାବତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସରକାର

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More