Entertainment

ରେଡ୍‌ ସିନେମାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ ଓ ଇଲିଆନାଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମା ରେଡ୍‌

ବଲିଉଡର ପ୍ରତିଭାବାନ୍‌ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ସିନେମାରେ ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହା ହେଲା ‘ ରେଡ୍‌’ । ଏଥିରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ଇଲିଆନା ଡିକ୍ରୁଜ୍‌ । ଏହା ଏହି ଯୋଡିଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିନେମା। ‘ରେଡ୍‌’ର ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ପିଙ୍କ୍‌’ ଫେମ୍‌ ରିତେଶ ଶାହା । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ‘ନୋ ଓ୍ଵାନ୍‌ କିଲ୍‌ଡ ଜେସିକା’ ଭଳି ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜ କୁମାର ଗୁପ୍ତା ।

‘ରେଡ୍‌’ର କଥାବସ୍ତୁ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌଠାରେ ୧୯୮୧ ମସିହାରେ ହୋଇଥିବା ଆୟକର ବିଭାଗର ଏକ ବଡ଼ ଚଢାଉ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏଥିରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ ଜଣେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟନିଷ୍ଠ ଭାରତୀୟ ରାଜସ୍ୱ ସେବା ( ଆଇ ଆର ଏସ୍‌) ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଏହି ରେଡ୍‌ ସମୟରେ ଘରୁ ୪୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଥିଲେ ।

ଏଥିରେ ସୌରଭ ଶୁକ୍ଳା ଅଛନ୍ତି ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲରେ। ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ପୂର୍ବ ସିନେମା ‘ଗୋଲମାଲ ଏଗେନ୍‌’ ୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଆୟ କରିଥିଲା । ଏବେ ଦେଖିବା କଥା ‘ରେଡ୍‌’ କେତେ ଆୟ କରୁଛି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇ ସାରିଛି ଏବଂ ଏହା ଆଗାମୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ ତାରିଖରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ।
ରେଡ୍‌ ସିନେମାରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି Ajaya and iliana 1
ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଦିଗରେ ରୋଷେଇ ଘର କଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ଗୁରୁ ହେବେ ବିଗ ବି ? କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ

ENO Beuro

ସାବିତ୍ରୀରେ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମଙ୍କୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ହେଲମେଟ୍ ଉପହାର !

ENO Beuro

ସଲମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଦିଶା ପଟାନୀ ! 

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More