Entertainment

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରାଜ କରୁଛି ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସିନେମା ‘ରେଡ୍’

ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ କମାଲର ବ୍ୟବସାୟ

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଆକ୍ସନ-ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ରେଡ୍ ଘରୋଇ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନିଜର କାମାଲ ଦେଖାଉଛି । ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ କମାଲର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି । ରାଜକୁମାର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସିନେମା ରେଡ ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି । ରବିବାର ସିନେମା  ସାତ କୋଟି ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି ।

ଚଳିତ ୨୦୧୮ରେ  ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ଆୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରେଡ୍ ଦ୍ଵିତୀୟ ସିନେମା । ପ୍ରଥମରେ ରହିଛି ପଦ୍ମାବତ।   ପ୍ରାୟ ୧୦ କୋଟି ଚାରି ଲକ୍ଷ ଓପନିଂ ଦିନ ଆୟ କରିଥିବା ଅଜୟ ଓ ଇଲିୟାନ ଡିକ୍ରୁଜ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ୧୯୮୧ରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସହରରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

ସିନେମାରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଆୟକର ବିଭାଗର ଅଫିସର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ରେଡ୍ ସାଢେ ତିନି ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସ୍କ୍ରିନରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ପ୍ରାୟ ୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସିନେମା  ଏବେ ୯୦ ରୁ  ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଗତ ବର୍ଷ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଗୋଲମାଲ ଏଗେନ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ

Related posts

୮ମ ରୁଚି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ : ମାର୍ଚ୍ଚ ୪ ତାରିଖରେ ଝୁମିବ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପଡିଆ , ଝୁମିବେ ଦର୍ଶକ

ENO Beuro

କେବେ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମିଳି ନଥିଲା ଫିଲ୍ମ!

ENO Beuro

ପବିତ୍ର ଓଡିଆ ନବବର୍ଷ ଏବଂ ପଣାସଂକ୍ରାନ୍ତି ଉପଲକ୍ଷେ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ମା ସାରଳାଙ୍କ ଓଡିଆ ଭଜନ କ୍ୟାସେଟ୍

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More