• Home
  • Entertainment
  • ଜୁନ ୩୦ରେ ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ !
Entertainment

ଜୁନ ୩୦ରେ ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ !

ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ କାର୍ଡ ଭାଇରାଲ

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆକାଶ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ରସେଲ ମେହଟ୍ଟାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ । ଏଥିରେ ରାଜନୀତି, କଳା ତଥା ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ଲୋକେ ଯୋଗଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଚଳିତ ମାସ ୩୦ ତାରିଖରେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ବମ୍ବେରେ କରାଯିବ ।

ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ମୁକେଶଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଡିଜିଟାଲ କାର୍ଡ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବା ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଏହି କାର୍ଡରେ ଶ୍ଲୋକା ଓ ଆକାଶଙ୍କ ଫଟୋ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ସମୟ ଏବଂ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟାକ୍‌ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ସଙ୍ଗୀତ ସହ ଏହି କାର୍ଡଟିକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ମୁକେଶଙ୍କ ବମ୍ବେସ୍ଥିତ ଘର ଏଣ୍ଟିଲିୟାରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖାଯାଇଛି।

ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ ୨୪ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରି-ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ ସେରିମନି ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଆକାଶ-ଶ୍ଲୋକା ଫଟୋସୁଟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରି ବିବାହକୁ ନେଇ କୌଣସି ଖବର ମିଳି ନ ଥିଲେ ହେଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡକୁ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ଜୁନ ୩୦ରେ ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ! ଜୁନ ୩୦ରେ ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ! AKASH AMBANI

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିଜକୁ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର କହି ବାହା ହେଉଥିଲେ !

Related posts

ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି ୧୫ ବର୍ଷ ପରେ

Krishna Kumar Manoj

ମ୍ୟାଡାମ ତୁସାଦ ମ୍ୟୁଜିଅମରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର କଥାକୁହା ମୂର୍ତ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

ଗଲି ବୟ ଫିଲ୍ମରେ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More