ଜୁନ ୩୦ରେ ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ !

ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ କାର୍ଡ ଭାଇରାଲ

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆକାଶ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ରସେଲ ମେହଟ୍ଟାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ । ଏଥିରେ ରାଜନୀତି, କଳା ତଥା ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ଲୋକେ ଯୋଗଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଚଳିତ ମାସ ୩୦ ତାରିଖରେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ବମ୍ବେରେ କରାଯିବ ।

ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ମୁକେଶଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଡିଜିଟାଲ କାର୍ଡ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବା ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଏହି କାର୍ଡରେ ଶ୍ଲୋକା ଓ ଆକାଶଙ୍କ ଫଟୋ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ସମୟ ଏବଂ ତାରିଖ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟାକ୍‌ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ସଙ୍ଗୀତ ସହ ଏହି କାର୍ଡଟିକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି । ମୁକେଶଙ୍କ ବମ୍ବେସ୍ଥିତ ଘର ଏଣ୍ଟିଲିୟାରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖାଯାଇଛି।

ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ ୨୪ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରି-ଏନ୍‌ଗେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ ସେରିମନି ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଆକାଶ-ଶ୍ଲୋକା ଫଟୋସୁଟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରି ବିବାହକୁ ନେଇ କୌଣସି ଖବର ମିଳି ନ ଥିଲେ ହେଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡକୁ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି।

ପଢନ୍ତୁ ;

ନିଜକୁ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର କହି ବାହା ହେଉଥିଲେ !

ଆକାଶ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ରସେଲ ମେହଟ୍ଟାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ - 4.6

92%

ଚଳିତ ମାସ ୩୦ ତାରିଖରେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ବମ୍ବେରେ କରାଯିବ - 4.5

90%
4.6/5

Excellent!

ଜୁନ ୩୦ରେ ଆକାଶ ଆମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ !

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଆକାଶ ନିଜର ବନ୍ଧୁ ତଥା ପ୍ରଖ୍ୟାତ ହୀରା ବ୍ୟବସାୟୀ ରସେଲ ମେହଟ୍ଟାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ । ଏଥିରେ ରାଜନୀତି, କଳା ତଥା ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ଲୋକେ ଯୋଗଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଚଳିତ ମାସ ୩୦ ତାରିଖରେ ଉଭୟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ବମ୍ବେରେ କରାଯିବ । 

No Votes Yet

You're not rated yet