LIFESTYLE

ମଦ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସରଳ ଉପାୟ

ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ମଦ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାର କିଛି ସରଳ ଉପାୟ

ଦହିରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଲସିକୁ ପିଇବା ଦ୍ୱାରା ମଦ ନିଶା ଛାଡିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ପଇଡ ପାଣି ଆମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପକାରୀ। ଏହା ଆମକୁ ଅନେକ ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ। ପଇଡ ପାଣି ବହୁତ ଜଲଦି ମଦ ନିଶାକୁ ଛଡାଇ ଥାଏ।

ନିଶା ଛଡାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ କମଳା ରସକୁ ମଧ୍ୟ ପିଇପାରିବେ। ଏଥିରେ ଥିବା ଭିଟାମିନ ସି ବାନ୍ତିକୁ ରୋକି ଥାଏ ଓ ନିଶା ମୁକ୍ତ କରିଥାଏ।

alchol ମଦ ନିଶା ମଦ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ସରଳ ଉପାୟ alchol

କଫି ପିଇବା ଦ୍ୱାରା ଆମକୁ ଫୁର୍ତ୍ତି ଲାଗିଥାଏ। ନିଶା ଛଡାଇବାକୁ ହେଲେ ଗୋଟେ କପ୍ ଗରମ କଫି ପିଅନ୍ତୁ। ଏକା ସମୟରେ କଫି ପିଇବା ଅପେକ୍ଷା ଟିକେ ଟିକେ ପିଅନ୍ତୁ । ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପେ ଆପେ ନିଶା କମିଥାଏ ଓ ମୁଣ୍ଡ ବିନ୍ଧା ମଧ୍ୟ କମିଥାଏ।

ମଦ ନିଶାରୁ ମୁକୁଳିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କଦଳୀକୁ ଖାଆନ୍ତୁ । ଏଥିରେ ଥିବା ପୋଟାସିୟମ ଓ କାର୍ବୋହାଇଡ୍ରେଟ ଶରୀରକୁ ଡିହାଇଡ୍ରେଟ କରାଇଥାଏ ବା ମଦର ନିଶାକୁ ଛଡାଇ ଥାଏ। ନିଶା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଅଦା ଚା ପିଅନ୍ତୁ। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ଦାୟକ ଅଟେ। ଦିନକୁ ପ୍ରାୟ ୩ ରୁ ୪ ଥର ଅଦା ଚା ପିଅନ୍ତୁ।

ପଢନ୍ତୁ; ଗାଈ ଫସଲ ଖାଇଲା ବୋଲି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ପିଟିଲେ!

Related posts

ଲିଭର୍ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି କି ? ତେବେ ପ୍ରତିଦିନ ପିଅନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜୁସ

Krishna Kumar Manoj

ଲବଙ୍ଗ ବହୁତ ଉପକାରୀ !ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଲବଙ୍ଗ ଖାଇଲେ କି କି ଲାଭ ମିଳିଥାଏ

Krishna Kumar Manoj

କାହିଁକି କମ୍ ବୟସର ଯୁବକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ମହିଳାମାନେ ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More