ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ ରାଜି ‘ ର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ରେଲର

ଆଲିଆ ଜଣେ କାଶ୍ମିରୀ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିନେମା ‘ ରାଜି ‘ ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଆଲିଆ ଖୁବ୍‌ ଦମ୍‌ଦାର ଲୁକ୍‌ରେ ନଜରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ଜଙ୍ଗଲୀ ପିକ୍ଚର୍ସ ଓ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକଶନ୍‌ର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୁଣିଥରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଟିଜରରେ ଆଲିଆ ସିନେମାର ଟ୍ରେଲର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାରେ ଆଲିଆ ଜଣେ କାଶ୍ମିରୀ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଲିଆ ସିନେମାର ଟିଜରକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ । ୪୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଏହି ଟିଜରରେ ଆଲିଆ ପାଊଁଶିଆ ବୁର୍ଖା ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆଲିଆ ଫୋନରେ କାହା ସହ କଥା ହେଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି । ଫୋନ ରିଙ୍ଗ ହେଉଛି ଆଲିଆ ଫୋନ ଉଠାଇବା ସହ କହୁଛନ୍ତି ‘ ଆଦବ ମୁଁ କହୁଛି । ସେପଟୁ କିଛି ଖବର ଆସିଲା ହଁ , ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଦେଖା ହେବା । ହଁ ମୁଁ ରାଜି । ‘ଏତିକି କହିବା ପରେ ଆଲିଆ ମୁଁହ ଘୋଡାଇ ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି ।

ମେ ୧୧ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାର ଯୋଜନା ରହିଛି । ଏହା ଏକ ଗୁପ୍ତଚରର କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଯିଏକି ପାକିସ୍ତାନରେ ରହି ଦେଶପାଇଁ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି । ଭାରତ-ପାକ୍‌ ଯୁଦ୍ଧକୁ ନେଇ ଟ୍ରେଲରଟି ଆରମ୍ଭ କରାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଟ୍ରେଲର ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ଫିଲ୍ମଟି ସତ୍ୟ କାହାଣୀ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବସିତ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସକୁ ଝଟ୍-କା : କେଦାର ଯାଦବ ଆଇପିଏଲରୁ ବାଦ୍‌

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିନେମା ' ରାଜି ' ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି - 90%

90%

ଜଙ୍ଗଲୀ ପିକ୍ଚର୍ସ ଓ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକଶନ୍‌ର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୁଣିଥରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ - 88%

88%
89%

Very Good!

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ' ରାଜି ' ର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ରେଲର

ବଲିଉଡ ନାୟିକା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ସିନେମା ' ରାଜି ' ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଆଲିଆ ଖୁବ୍‌ ଦମ୍‌ଦାର ଲୁକ୍‌ରେ ନଜରକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ଜଙ୍ଗଲୀ ପିକ୍ଚର୍ସ ଓ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକଶନ୍‌ର ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପୁଣିଥରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଟିଜରରେ ଆଲିଆ ସିନେମାର ଟ୍ରେଲର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାରେ ଆଲିଆ ଜଣେ କାଶ୍ମିରୀ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।  

No Votes Yet

You're not rated yet