News

ଚାରିଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ।ଳୟ

ଚାରିଦିନ ସରକାରୀ ଛୁଟି

ଦେଶର ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତି । ତେବେ ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବା ଏହା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ରୂପେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଜରୁରୀ ସୂଚନା । ଚଳିତ ମାସ ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ମାର୍ଚ ୨୯ ରୁ ଏପ୍ରିଲ ୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଶର ସମସ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏହା ସହିତ  ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ।ଳୟ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

୨୯ ମାର୍ଚ ରୁ ଏପ୍ରିଲ ୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାରିଦିନ ସରକାରୀ ଛୁଟି ପଡୁଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏଣୁ ଏହି ଅନୁଯାୟୀ ଜନସାଧାରଣ ସଚେତନ ନ ହେଲେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡି ପାରନ୍ତି । ଏହି କଥାରେ ଯଦି ସଚେତନ ହେଲେ ତେବେ ସେମାନକୁ ବିଶେଷ ଅସୁବିଧା ଭୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ।

୨୯ ମାର୍ଚରେ ମହାବୀର ଜୟନ୍ତୀ , ୩୦ ରେ ଗୁଡ ଫ୍ରାଇଡେ , ୩୧ ରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ଲୋଜିଂ ଓ ଏପ୍ରିଲ ୧  ରବିବାର ପଡୁଥିବାରୁ ଏହି ଚାରି ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରହିବ । ଏଣୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କିତ କାମ ନ ସାରିଲେ ଲୋକଙ୍କୁ  ଚାରିଦିନ ଅଟକି ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଜାଣନ୍ତୁ ବିଭାହ ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ଓ ଝିଅଙ୍କ ଜାତକ ମିଶାଯାଏ କାହିଁକି ?

Related posts

ଏସବିଆଇରେ ୪ ମିନିଟରେ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିପାରିବେ ଓ ୫ ମିନିଟରେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର

ENO Beuro

ଦିଲ୍ଲୀର ରବର ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରି ଗୋଦାମରେ ଲାଗିଥିବା ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ବାୟୁସେନା ହେଲିକାପ୍ଟର୍‌ ନିୟୋଜିତ!

ENO Beuro

ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିରର ଗର୍ଭଗୃହର ଫଟୋ ନିଜ ଟୁଇଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ଛାଡି ବିବାଦରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ!

ENO Beuro

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More