• Home
  • Entertainment
  • ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବେ ଆମିର୍ ଖାନ୍ ଓ ରଜନୀକାନ୍ତ
Entertainment

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବେ ଆମିର୍ ଖାନ୍ ଓ ରଜନୀକାନ୍ତ

ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର୍ ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଆମିର୍ ଖାନ୍ ଚିନ୍ତାରେ

ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ବଲିଉଡ୍ ମିଷ୍ଟର୍ ପର୍ଫେକସନିଷ୍ଟ ଆମିର୍ ଖାନ୍ । କାରଣ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ସିନେମା ଟୁ ପଏଂଟ୍ ଜିରୋ ଓ ଆମିର୍ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ସମୟରେ ରିଲିଜ୍ ହୁଏ, ତାହାଲେ ତାଙ୍କ ବକ୍ସଅଫିସରେ ଘମାଘୋଟ ଲଢ଼େଇ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବ ଏହି ୨ଟି ସିନେମା । ଯାହା ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଆମିର୍ । ତାଙ୍କର ଏବର୍ଷର ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ସିନେମା ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପାଇଁ ଆମିର୍ ଖାନ୍ ପୁରା ଦମରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଡର ହେଲାଣି ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ସିନେମା ଟୁ ପଏଂଟ୍ ଜିରୋର ରିଲିଜ୍ ଘୁଂଚି ଘୁଂଚି ତାଙ୍କ ସିନେମା ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନର ରିଲିଜ୍ ବେଳେ ନହେଇଯାଉ ।

ଯଦି ଏକା ସଙ୍ଗେ ୨ ଟି ସିନେମା ରିଲିଜ ହୁଏ , ତେବେ ଆମିରଙ୍କ ସବୁ ପରିଶ୍ରମ ପାଣିରେ ମିଶିଜିବ । ନିକଟରେ ଏହି କଥା ଆମିର୍ କହିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଟୁ ପଏଂଟ୍ ଜିରୋ ସେହି ସମୟରେ ରିଲିଜ ହୁଏ, ତେବେ ସିନେମାର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ।

ଏକାଠି ଏହି ଦୁଇଟି ହାଇ ବଜେଟ୍ ସିନେମା ରିଲିଜ୍ ହୁଏ, ବକ୍ସ ଅବସରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଜବରଦସ୍ତ ଟକ୍କର । ଆଉ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ସିନେମାର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ । ଯାହାର ଚିନ୍ତା ଏବେ ଘାରିଛି ଆମିରଙ୍କୁ ।

ଆମିର୍ ଖାନ୍ ବେଶ କିଛି ଦିନ ହେବ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଠଗ୍ସ ଅଫ୍ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ସିନେମାରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ, ଫାତିମା ସାନା ସେଖ୍ ଆଦି କଳାକାରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସିନେମାଟି ଦିୱାଲି ଅବସରରେ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଟୁ ପଏଂଟ୍ ଓ ଚଳିତ ବର୍ଷର ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ସିନେମା । ଫିଲ୍ମରେ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରଜନୀକାନ୍ତ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର୍ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏମି ଜ୍ୟାକସନ୍ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଇତିହାସର ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ସିନେମା ହେଉଛି ଟୁ ପଏଂଟ୍ ଓ । ଫିଲ୍ମରେ ପାଖାପାଖି ୪୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ କରାଯାଇଛି ।

ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେବେ ଆମିର୍ ଖାନ୍ ଓ ରଜନୀକାନ୍ତ rajnikant and amir 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରିଲିଜ ହେଲା ‘ରେସ୍‌-୩’ ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର

Related posts

ଦୀର୍ଘ ଆଠ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

Krishna Kumar Manoj

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଅରାଜି

Krishna Kumar Manoj

ପଦ୍ମାବତୀ ବଦଳରେ ‘ପଦ୍ମାବତ’,ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More