Entertainment

ଚୀନରେ ୩୦୦ କୋଟି ଛୁଇଁଲା ଏହି ସିନେମା

ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌ ସିନେମାକୁ ଚୀନରେ ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା

ଗତ ବର୍ଷ ଦୀପାବଳିରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ‘ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌’ ଫିଲ୍ମକୁ ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକ ଭରପୁର୍‌ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିବାବେଳେ,ଏବେ ଚୀନରେ ମିଳିଛି ଏହାକୁ ଜବରଦସ୍ତ ସଫଳତା।‘ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌’ ଏକ ସାଧାରଣ ସହରରେ ବାସ କରୁଥିବା ମାମୁଲି ଝିଅର କାହାଣୀ  ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କ ମହଲରେ ଖୁବ୍‌ ଆଦୃତ ଲାଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ଚୀନର ସମୀକ୍ଷକମାନେ ଗୋଟେ ସାଧାରଣ  ମସାଲା ସିନେମାଠାରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଅଲଗା ବୋଲି ମତ ଦେବା ସହିତ ନିଃସନ୍ଦେହରେ ଏହା ସବୁଠୁ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ବୋଲି ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ଗତ ୨୦ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି ଚୀନରେ। ଅମୀର ଖରାନ୍‌ ଏବଂ କିରଣ ରାଓଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ‘ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌’ରେ ଜାଇରା ବସିମ୍‌ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି।‘ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌’ ଚୀନରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବାର ମାତ୍ର ସପ୍ତାହକ ଭିତରେ ୩୦୦ କୋଟି ଛୁଇଁବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଗରୁ ଦଙ୍ଗଲକୁ ଏଭଳି ସପଳତା ବି ମିଳି ଥିଲା। ମାତ୍ର ୧୫ କୋଟି ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ‘ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌’ର ସଫଳତା ଅନେକଙ୍କୁ ବିସ୍ମିତ କରିଛି।

ଚୀନରେ ୩୦୦ କୋଟି ଛୁଇଁଲା ଏହି ସିନେମା Amir khan

ପଢନ୍ତୁ ;

ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର୍‌ ଥିବା କଥାଟି ଗୁଜବ :ନିକି ହେଲି

Related posts

୧୮ ବର୍ଷ ପରେ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ଆସୁଛନ୍ତି ଏହି ସୁପର ହିଟ ଯୋଡି

Krishna Kumar Manoj

ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ଦୀପିକା-ରଣବୀର , କେବେ ବିଭାହ କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ ?

Krishna Kumar Manoj

ଆଗକୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଏହି ୩ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଟକ୍କର

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More