POLITICALS

୧ ରେ ଅମିତ ଶାହା ଓ ୨ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଓଡିଶା ଗ୍ରସ୍ତ

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ। 

ବିଜେପି ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି   ଦଳୀୟ ପ୍ରଚାରରେ ଆସନ୍ତା ୧ ରେ ଓଡିଶା ଆସିବାର ଥିଲା। ମାତ୍ର ମୋଦିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପରିବର୍ତନ  କରାଯାଇ ସେ ୧ରେ ନୁହେଁ ବରଂ ୨ ରେ ଓଡିଶା ଆସିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ପାତ୍ର ଗୋଲକ ମହାପାତ୍ର । ତେବେ ୧ ରେ ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ପାତ୍ର ଅମିତ ଶାହା   ଓଡିଶା ଆସିବା ନେଇ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି।

“ଏପ୍ରିଲ ୧ ତାରିଖରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସି  ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିର ଏକ ସଭା ଓ  ତା’ ପରେ ସେ ଉମରକୋଟରେ  ହେବାକୁ ଥିବା ଏକ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।” ତେବେ ଏପ୍ରିଲ ୨ ତାରିଖରେ ଓଡିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ଭାବନୀପାଟଣା  ସଭାରେ ଯୋଗଦେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି । ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ତାରିଖରେ ମୋଦିଙ୍କ “ମେଁ ଭି ଚୌକିଦାର” କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସୂଚନା ରହିଛି।
ପଢନ୍ତୁ: ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ ବିଜ୍ଞପ୍ତି: ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଲାଗି ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଚୟନ

Related posts

ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତି ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହେଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପାତ୍ର

Ratnamani Moharana

କାନ୍ଦିଲେ କୁମାରସ୍ୱାମୀ; କହିଲେ ‘ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଚଳାଇବା ବହୁତ କଷ୍ଟଦାୟକ’

ENO Beuro

ପୂର୍ବ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ “ଭାରତ ରତ୍ନ” ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ କରିବେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ୍ କୋବିନ୍ଦ

Ratnamani Moharana

Leave a Comment