POLITICALS

ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ ବେଳେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଗତକାଲି ହୋଇଥିବା ନିର୍ବାଚନୀ  ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପରସ୍ପର ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦିଛନ୍ତି ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଏବଂ ବିଜେପି।  କୋଲକାତାରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ ବେଳେ ଶାହାଙ୍କ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ ଉପରକୁ କେହି ଜଣେ ବାଡ଼ି ଫୋଫାଡ଼ିବା ପରେ ରଣକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଲା ରାଜରାସ୍ତା । ଘଟଣା ପାଇଁ ଶାହା ସିଧାସିଧା ମମତା ସରକାରଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଥିବା ବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛି ବିଜେପି ଟିମ୍ । ଏନେଇ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କୁ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସର ସଂସଦୀୟ ଟିମ୍ ଭେଟିବ ବୋଲି ଟିଏମସି ପକ୍ଷରୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ରୋଡ୍ ଶୋ ପାଲଟିଲା ରଣକ୍ଷେତ୍ର  ଏପରି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ମେଗା ରୋଡ୍ ଶୋ ସମୟରେ। କେହି ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଶୋଭାଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍ ଉପରକୁ ବାଡ଼ି ଖଣ୍ଡେ ଫୋଫାଡ଼ିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ହିଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ । ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଲାଠିଚାର୍ଜ୍ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।
ପଢନ୍ତୁ: ଉଧେଇପାରୁନି ଓଡିଶା: ଦାଉ ସାଧୁଛି ପ୍ରକୃତି

Related posts

ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌସୁମୀ ଚାଟାର୍ଜୀ

ENO Beuro

ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ‘ନୂଆ ସରକାରର ଶପଥ ଗ୍ରହଣରେ ନିଶ୍ଚିତ ଡାକିବୁ’ : କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ

Ratnamani Moharana

ସମ୍ବଲପୁରରେ ଟଙ୍କିକିଆ ଚାଉଳର ଗୁମର ଖୋଲିଲେ ମୋଦି

Ratnamani Moharana

Leave a Comment