EnewsOdia.Com

କରୋନା ନେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସଚେତନ କଲେ ବିଗ୍ ବି; କହିଲେ, ‘ନା’ ବାବା ନା, ଏବେ ନୁହେଁ ଜଲସା’

ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବେ ନିଜର ୩୭ବର୍ଷର ପରମ୍ପରାକୁ ଭାଙ୍ଗିଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି। ବିଶ୍ବରେ ଏବେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ଜନଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ କରିଦେଇଥିବା ବେଳେ ସଂକ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଲାଗି  ବିଗ୍ ପ୍ରତି ରବିବାର କରୁଥିବା କାମ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ରେ କରିନାହାନ୍ତି। ପ୍ରତି ରବିବାର ବିଗ୍ ବି ନିଜ ଘର ‘ଜଲସା’ ସାମ୍ନାରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେଖା କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଭାରତରେ କରୋନା ପ୍ରଭାବକୁ ଦେଖି ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ରେ ବିଗ୍ ବି ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଭେଟି ନଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି।

ପୂର୍ବରୁ ଟୁଇଟ୍ କରି ବିଗ୍ ବି ଦେଖା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ସହ ଜଲସା ଆଗରେ ଏକତ୍ରିତ ନହେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ। ଲୋକଙ୍କୁ ସାବଧାନ, ସତର୍କ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବା ପାଇଁ ନିଜ ଟୁଇଟରେ ଅପିଲ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଚୀନର ଉହାନ ସହରରୁ ବ୍ୟାପିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭାଇରସ ଏବେ ସାରା ବିଶ୍ବ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ପାଲଟିଛି। ବିଶ୍ବ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସଂଗଠନ ଏହାକୁ ମହାମାରୀ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରି ସାରିଥିବା ବେଳେ ଧିରେ ଧିରେ ଏହାର ବଢ଼ୁଥିବା ପ୍ରଭାବକୁ ଦେଖି ଲୋକେ ଘରୁ ବାହାରିବା ବନ୍ଦ କରିସାରିଲେଣି। ବିଭିନ୍ନ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସହ ରିଲିଜକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ: କରୋନା ପାଇଁ ଘୁଞ୍ଚିଲା ସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷା

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଜାଲ ହିତାଧିକାରୀ ଧରିବ ଆଧାର, ସରକାରୀ ଯୋଜନାରେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଆଧାର ସଂଯୋଗ

Ratnamani Maharana

ଅର୍ଥ ବିଭାଗ ଆଣିଲା ‘ଓଡ଼ିଶା ବଜେଟ’ ଆପ୍‌

Ratnamani Maharana

କାଲିଠୁ NH ଟୋଲଗେଟରେ ଫାଷ୍ଟଟ୍ୟାଗ୍ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

Ratnamani Maharana

ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ପାଲଟିଛି ଓରିଓ ସେକ୍‌, କିଟ୍‌କାଟ୍‌ ସେକ୍‌

Ratnamani Maharana

ମରିଗଲେ ୫୦୦୦ ହଜାର କୋମଳମତି ଶିଶୁ ! ଦୋହଲିଗଲା ପୂରା ଦେଶ

Ratnamani Maharana

ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିରରେ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ ଗୋବିନ୍ଦା

Ratnamani Maharana