Entertainment

ୟୁପିର ୮୫୦ କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିବେ ବଲିଉଡର ବିଗ୍‌ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ୮୫୦ରୁ ଅଧିକ କୃଷକମାନଙ୍କର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ ବୋଲି ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବାବଦରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସାଢେ ପାଞ୍ଚ କୋଟି ଦେବା ଲାଗି ଠିକ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ୩୫୦ରୁ ଅଧିକ କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିବାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଅମିତାଭ ନିଜ ବ୍ଲଗରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ , ‘ପାଖାପାଖି ୩୫୦ କୃଷକଙ୍କୁ ଋଣ ଶୁଝିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି । ଋଣ ଭାରରେ ଅନେକ କୃଷକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛନ୍ତି । କୃଷକମାନଙ୍କ ଏହି ଋଣ ଭାରକୁ କମ କରିବା ପାଇଁ ନିକଟରେ ସେମାନଙ୍କର ଋଣକୁ ଶୁଝା ହୋଇଛି ।

big b ବଚ୍ଚନ ୟୁପିର ୮୫୦ କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ଶୁଝିବେ ବଲିଉଡର ବିଗ୍‌ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ big b

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଓ ବିଦର୍ଭର କେତେକ କୃଷକଙ୍କୁ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବା ଲାଗି ବି ଚେଷ୍ଟା କରାଯାଇଥିଲା। ବିଗ୍‌ ବି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ –କେବିସିର କର୍ମବୀର ଏପିସୋଡରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଜିତ ସିଂହଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସହାୟତା କରାଯାଉଛି। ଅମିତାଭ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରାର ୪୪ ଜଣ ଏଭଳି ପରିବାର ବର୍ଗଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା କରିଥିଲେ,ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପରିବାର ରେ କେହି ସଦସ୍ୟ ଶହୀଦ୍‌ ହୋଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ;ଶେଷ ହେଲା ଦଶହରା,ଆଜି ଧରାପୃଷ୍ଠରୁ ବିଦାୟ ନେବେ ମା’

Related posts

ଅଣ୍ଡର୍‌ଓ୍ବାଲର୍‌ଡ ଡନ୍‌ ଭୂମିକାରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ୍‌

ENO Beuro

ରଜନୀକାନ୍ତ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବ୍ୟୟ ବହୁଳ ଫିଲ୍ମ ୨.୦ର ଟିଜର୍‌ ଲିକ୍‌

ENO Beuro

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଓଲିଉଡ ଡିଭା ଅର୍ଚ୍ଚିତା,ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ଫ୍ୟାଶନ ୱିକ ରାମ୍ପରେ ଦେଖାଇଲେ ଜଲୱା

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More