ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରାଜ କରୁଛି ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସିନେମା ‘ରେଡ୍’

ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ କମାଲର ବ୍ୟବସାୟ

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଆକ୍ସନ-ଥ୍ରୀଲର ଫିଲ୍ମ ରେଡ୍ ଘରୋଇ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନିଜର କାମାଲ ଦେଖାଉଛି । ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ କମାଲର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି । ରାଜକୁମାର ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ସିନେମା ରେଡ ଦ୍ଵିତୀୟ ଓ୍ଵିକେଣ୍ଡରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛି । ରବିବାର ସିନେମା  ସାତ କୋଟି ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି ।

ଚଳିତ ୨୦୧୮ରେ  ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ଆୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରେଡ୍ ଦ୍ଵିତୀୟ ସିନେମା । ପ୍ରଥମରେ ରହିଛି ପଦ୍ମାବତ।   ପ୍ରାୟ ୧୦ କୋଟି ଚାରି ଲକ୍ଷ ଓପନିଂ ଦିନ ଆୟ କରିଥିବା ଅଜୟ ଓ ଇଲିୟାନ ଡିକ୍ରୁଜ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ୧୯୮୧ରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସହରରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

ସିନେମାରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଆୟକର ବିଭାଗର ଅଫିସର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ରେଡ୍ ସାଢେ ତିନି ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସ୍କ୍ରିନରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ପ୍ରାୟ ୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସିନେମା  ଏବେ ୯୦ ରୁ  ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଗତ ବର୍ଷ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଗୋଲମାଲ ଏଗେନ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପୁଜା ଦଦୱାଲଙ୍କୁ ସହାୟତା କଲେ ସଲମାନ ଖାନ

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଟ୍ରେଲର

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ରାଜକୁମାର ବଡଜାତ୍ୟାଙ୍କ ପରଲୋକ

ରିଲିଜ ହେଲା ମଣ୍ଟୁ ଛୁରିଆ ଏବଂ ଅସୀମା ପଣ୍ଡାଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଏକ ମଜାଦାର ଗୀତ ‘Tiktok ରଙ୍ଗବତୀ’