ଦିଶା ପଟ୍ଟାନି : ଟାଇଗର୍‌ କେବଳ ମୋର

ଚର୍ଚାରେ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନି

ଅପକମିଙ୍ଗ “ବାଗି-୨” କୁ ନେଇ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଆଗ୍ରହ । ସିନେମାରେ ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟାନିଙ୍କ ରୋମାନ୍ସକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା । କାରଣ ଉଭୟଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ଅଛପା ନାହିଁ । ତେବେ ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଦିଶା ବହୁତ ପଜେସିଭ ।ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରହୁ, ଏହା ସେ ଚାହାନ୍ତି ।

ତେବେ ଏମିତି ଏକ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି , ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନି ସବୁବେଳେ ପ୍ରେମିକ ଟାଇଗର୍‌ ଶ୍ରଫ୍‌ଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌କୁ ଚେକ୍‌ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର ତୀକ୍ଷ୍‌ଣ ନଜରକୁ ମଧ୍ୟ ରଖୁଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ସେ ପ୍ରେମିକ ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି କୋ-ଆର୍ଟିଷ୍ଟ୍‍ ସହିତ କାମକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଲେ ଅଯଥାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା ଓ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଲାଇକ୍‌ ଦେବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ କଟକଣା ଲଗାଇଛନ୍ତି ।

ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଦିଶା ତାଙ୍କୁ ପୁରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କ ମାଆ ଆୟେଶା କହନ୍ତି, ଦିଶାଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଅ ତାଙ୍କଠୁ ଦୂରେଇ ଗଲାଣି । ହେଲେ ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କ ଭଉଣୀ କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କର କିନ୍ତୁ ଦିଶାଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ପଡ଼ୁଛି ।

ତେବେ ଅନେକ ଥର ଦିଶା ଓ ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କୁ  ଏକ ସଙ୍ଗେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ହୋଟେଲ ସହିତ ଜିମରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି । ତେଣେ ପ୍ରେମିଯୁଗଳ କେବେ ଖୋଲାଖୋଲି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଵୀକାର କରି ନାହାନ୍ତି । “ବାଗି-୨” ମେକର ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ନ ଥିବା ଖବର ନିକଟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଦିଶା ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ସିନେମାରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ନାହିଁ । “ବାଗି-୨” ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୨୭ରେ ସେନେମା ଘରକୁ ଆସିବା ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆପଣ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଏହି ସବୁ କଥା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ

Related posts

ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା, ଜଣେ ମୃତ

ବିବାହ ପରେ ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡିଲେ ରେସଲର ରୋବେଲ୍,ଜାଣନ୍ତୁ ତାପରେ କଣ ହେଲା?