Entertainment

ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା, ଜଣେ ମୃତ

ବିଗବସର ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ତଥା ହରିୟାନାର ନାଁ କରା ଡ୍ୟାନ୍ସର ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା ହୋଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।ଏଥିରେ ଅନ୍ୟ ୧୨ ଜଣ ଆହତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।
Read more

ବିବାହ ପରେ ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଦୀପବୀରଙ୍କ ବିବାହ ପରର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ ଆସିଛି ସାମ୍ନାକୁ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ବଲିଉଡଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ରଶଂସକ ସମସ୍ତେ ଉତ୍ସାହିତ । ହେବେ ନି ବି କାହିଁକି , ଦୀର୍ଘ ୬
Read more

ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡିଲେ ରେସଲର ରୋବେଲ୍,ଜାଣନ୍ତୁ ତାପରେ କଣ ହେଲା?

ପଂଚକୁଲାର ସେକ୍ଟର ୩ ସ୍ଥିତ ତାଉ ଦେବୀ ଲାଲ ଖେଳ ପରିସରରେ ଆୟୋଜିତ ସିଡବ୍ଲୁଇର ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ରେସଲିଙ୍ଗର ବଡ ଫାଇଟରେ ଅଭିନେତ୍ରି ରାକ୍ଷୀ ସାୱନ୍ତ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ରେସଲରଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଂଜ ଦେବା ପଡିଲା
Read more

ଶିଶୁ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀଙ୍କ କଣ୍ଠରୁ ଶୁଣନ୍ତୁ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ସାଇଭଜନ !

‘BEEHIVE’ ବ୍ୟାନରର ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ସାଇବାବାଙ୍କ ଭଜନ ଯାହାକି  #ENEWSODIA #OFFICIAL #YOUTUBE ଚ୍ୟାନ୍ନେଲ୍ ରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇସାରିଛି। ଯାହାର ନାମ ରହିଛି ‘ସାଇ ସାଇ ଶିରିଡି ସାଇ’। ଏଥିରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି ଶିଶୁ
Read more

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ପୁଅ ଜୈନର ପ୍ରଥମ ଫଟୋ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ ମିରା କପୁରଙ୍କ ୫ ସେପ୍ଟେମରରେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା। ସାହିଦ ନିଜେ ଟ୍ୱିଟ କରି ପୁଅର ନାମକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ନିକଟରେ ମିରା
Read more

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ରିଲିଜ ହେଲା ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’

ବହୁ ବିବାଦ ପରେ ଶୁକ୍ରବାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ସରକାର’। ଅନ୍ୟପଟେ ‘ସରକାର’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏ ଆର୍‌ ମୁରୁଗାଦୋସ୍‌ ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍‌ ଲାଗି ନ୍ୟାୟାଳୟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି। ସେ ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ
Read more

ଲିକ ହେଲା ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ଝିଅର ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ

ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର କମଲ ହାସନଙ୍କ ଝିଅ ଅକ୍ଷରାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଲିକ ହୋଇଯାଇଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋରେ ଅକ୍ଷରା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋ ଖୁବ ପ୍ରାଇଭେଟ ।
Read more