ନିଜକୁ ଆଇଏଏସ ଅଫିସର କହି ବାହା ହେଉଥିଲେ !

୨୦୧୫ ମସିହାରେ ସିସୋର ଚିଟଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଝାଡପଡା ଜେଲରେ ଥିଲେ

ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଖୁଂଟା ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ନକଲି ଆଇଏଏସ ଅଫିସର ଗିରଫ । ଗିରଫ ଯୁବକ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ରଜତ ପଣ୍ଡା ।  ସେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ପଣ୍ଡା ନାଁରେ ପରିଚୟ ଦେଇ ଉଦଳା ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିରରେ ମେ ୨୦ ତାରିଖରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ତିହିଡି ଅଞ୍ଚଳରେରେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ନିଜକୁ ମାଲକାନଗିରିର ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ କହି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଦାମୋଦରପୁରରେ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜକୁ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାରୀ କହି ୧୫ ଦିନ ତଳେ ଜଣେ ଆଶାକର୍ମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କେବଳ ଯେ ଏହି ଆଶକର୍ମୀଙ୍କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ସେ ନିଜକୁ ଆଇଏଏସ ଅଧିକାର କହି ଏକାଧିକ ଥର ବାହା ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏଥିସହ ସେ ଚାକିରି କରାଇ ଦେବା ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକି ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ।

ଏନେଇ ପୋଲିସ ଖୋଳତାଡ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଦାମୋଦରପୁର ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଛି ।  ପୂର୍ବରୁ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ସିସୋର ଚିଟଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇ ଝାଡପଡା ଜେଲରେ ଥିଲେ । ଏପିରିକି ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ନାଗେଶ୍ୱର ଟାଙ୍ଗୀ ଅଂଚଳରେ ବିବାହ କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ୨୦୧୫ରେ ସିସୋର ଚିଟଫଣ୍ଡରେ ଫଶି ଦେଢବର୍ଷ ଝାରପଡା ଜେଲରେ ଥିଲେ ରଜତ । ତେବେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମାଲକାନଗିରି ଥାନାରେ ମାମଲା ଥିବାର ଖୁଂଟା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଖୁଂଟା ପୁଲିସ ମାଲକାନଗିରି ଥାନାରୁ ଖବର ପାଇ ଗତ କାଲି ଦାମୋଦରପୁର ଅଂଚଳରୁ ରଜତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ନିଟ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ !

Related posts

ଓଆର୍‌ଏଚ୍‌ଡିସି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କୁ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ

ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ‘ଆୟୁଷ୍ମାନ ଭାରତ ଯୋଜନା’ ହେବନି ଲାଗୁ

ପାରିକର ହିଁ ଗୋଆର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରହିବେ