ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲିଡ଼୍ ରୋଲରେ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି

ବଲିଉଡ ସିନେମା ଜଗତରେ ଲେଡ଼ି ସୁପରଷ୍ଟାର ଶ୍ରୀଦେବୀ । ଏହି ସୁପରଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ରୋଚକ ତଥ୍ୟ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ସ୍ୱର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ବାୟୋପିକ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ଚାଲିଛି । ଲିଡ଼୍ ରୋଲରେ ହିରୋଇନ୍ କିଏ ହେବେ ତାହା ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ ।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିର୍ଦେଶକ ହଂସଲ ମେହେତା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ କହିଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ।କିନ୍ତୁ ସେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଲେ ନାହିଁ ।

ଶ୍ରୀଦେବୀ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କଲେ । ନିର୍ଦେଶକ ହଂସଲ ମେହେତାଙ୍କର ଆଶା ଆଶାରେ ହିଁ ରହିଗଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିକୁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଡ଼େଡ଼ିକେଟ୍ କରିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲିଡ଼୍ ରୋଲ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାବାଲାନ୍ ହିଁ ନଜରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ବୋଲି ହଂସଲ ମେହେତା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଇଏ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡର ସଲମାନ ଖାନ

Related posts

ଟିଆର୍‌ପି କମୁଛି କପିଲ୍‌ ଶର୍ମା ଶୋ’ର

ରିଲିଜ ହେଲା ଅସୀମା ପଣ୍ଡାଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଆଉ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଗୀତ “ତୁ କେଡେ ସ୍ଵାର୍ଥପର ତୁ”

ଏପ୍ରିଲ ୧୨ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ମୋଷ୍ଟ ଆୱେଟେଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ‘ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି’