ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଇ-ନିଉଜ୍ଓଡିଆ ର ଆଉ ଏକ ଭେଟି , ରିଲିଜ୍ ହେଲା ” ଓରେ ପିୟା ” ର ଟିଜର !

ଆସନ୍ତା ଜୁନ୍ ୧୦ ତାରିଖରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ enewsodia youtube ଚ୍ୟାନ୍ନେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ” ଓରେ ପିୟା “

ଦିପ୍ସ୍ ଷ୍ଟାର ମିଡିଆ ଆସୋସିଏସନ ର ଆଜି ENEWSODIA Youtube ରେ ଚ୍ୟାନ୍ନେଲ ଏକ ନୂତନ ଧରଣର ଆଲବମ୍ ” ଓରେ ପିୟା ‘ ର ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି । ଏହାର ପ୍ରଯୋଜକ ଦିପ୍ସ୍ ଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ନିର୍ଦେଶକ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ତୁଲାଇଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗୌତମ ଯିଏ କିଡ୍-ନାପ ଏବଂ ଚୁପ୍ ଭଳି ଅନେକ ଗୁଡିଏ ହିଟ୍ ୱେବ ସିରିଜ୍ ରେ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମୁଜିକ୍ ଭିଡ଼ିଓ ।

ତିଜର ରିଲିଜ୍ ହେବ ପରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଦର୍ଶକଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମତାମତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଥିରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଧରଣର କାହାଣୀ ଲୁଚି କରିରହିଛି ଏବଂ  ଏହା ଏକ ସତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଆମେ କିଛି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇବୁ ନାହିଁ  । କହିଦେଲେ ଏହାର ମଜା ଆପଣ ପାଇପାରିବେନି କାରଣ ଏଥିରେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ହଟ୍-କେ ସିନ୍ ସାଥେ ଧୋକା ସିନ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ସବୁ ଆଲବମ୍ ଠାରୁ ବହୁ ଗୁଣରେ ଅଲଗା ଏଥିରେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିବ ପ୍ରେମ କରିବାଟା କେତେ ପ୍ରତିଶତ ସଠିକ୍ । ଆସନ୍ତା ଜୁନ୍ ୧୦ ତାରିଖରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଖକୁ enewsodia youtube ଚ୍ୟାନ୍ନେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ପଢନ୍ତୁ ; ବର୍ଷାଦିନେ କିପରି ଆଣିବେ ତ୍ଵଚାରେ ଚମକ? ଜାଣନ୍ତୁ କିଛି ଘରୋଇ ଟିପ୍ସ

Related posts

ରିଲିଜ ହେଲା ମଣ୍ଟୁ ଛୁରିଆ ଏବଂ ଅସୀମା ପଣ୍ଡାଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଏକ ମଜାଦାର ଗୀତ ‘Tiktok ରଙ୍ଗବତୀ’

ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଛାଡିଲେ ମାଁ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କ ଘର,ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

ନିଜ ବାୟୋପିକର ନିର୍ଦେଶନା ଭାର ନେବେ କଙ୍ଗନା