ଏକ ଭିଲେନ ସିକ୍ଵେଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଓ କୀର୍ତି

ପ୍ରଥମ ଥର ଏହି ଯୋଡିକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

୨୦୧୪ରେ ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏବଂ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ ଆକ୍ସନ ଥ୍ରୀଲର ସିନେମା  ‘ ଏକ  ଭିଲେନ ‘ ସିକ୍ଵେଲ ଏକ ଭିଲେନ -୨ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସାରିଛି । ଗତ ଥର ପରି ଏଥର ବି ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୀର୍ତି ସାନୋନ ନଜର ଆସିବେ ।

ଏକ ଭିଲେନର ସିକ୍ଵେଲ ନିର୍ମାଣ ସମ୍ପର୍କରେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଥ୍ରୀଲରର  ସିକ୍ଵେଲକୁ ନେଇ ଜୋରେ ଚର୍ଚା ଧରିଛି । ୨୦୧୪ରେ ଏକ  ଭିଲେନରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ।

ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ । ରିତେଶ ଦେଶମୁକ ଖଳନାୟକ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।  ଏବେ ସିକ୍ଵେଲରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସହିତ କୀର୍ତିଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବି ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ସମୀକ୍ଷକମାନେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସହିତ କୀର୍ତି ଏକତ୍ର ଆମେରିକୀୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସ୍କାନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ପ୍ରମୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ହୃଦଘାତ ଜନିତ ସମସ୍ୟାରୁ କିପରି ରକ୍ଷା ପାଇବେ ଜାଣନ୍ତୁ

Related posts

ସପ୍‌ନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦଳାଚକଟା, ଜଣେ ମୃତ

ବିବାହ ପରେ ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ରାକ୍ଷୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଉଠାଇ ତଳେ କଚାଡିଲେ ରେସଲର ରୋବେଲ୍,ଜାଣନ୍ତୁ ତାପରେ କଣ ହେଲା?