SPORTS

Latest World’s Spots news speed update on enewsodia which is leading digital news in odisha

ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ହକି ପାଇଁ ଅନ୍‌ଲାଇନ ଟିକେଟ୍‌ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ

ଆଜି ହକି ବିଶ୍ୱ କପ୍‌ ଉଦଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଅନଲାଇନରେ ଟିକେଟ୍‌ ବିକ୍ରି ହେବ । ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଟିକେଟ୍‌ କିଣିଛନ୍ତି ନିଜେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ହକି ଇଣ୍ଡିଆର
Read more

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍ ଗୀତର ଟିଜର୍

ବଲିଉଡ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ଗାୟକ ଏ.ଆର. ରହମନ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ର ଅଫିସିଆଲ ସଙ୍ଗ ବା ଥିମ୍‌ ସଙ୍ଗର ଟିଜର ଭିଡିଓକୁ ଟୁଇଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ରବିବାର ସେ ୪୬ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଗୀତର ଟିଜର
Read more

ବାରବାଟୀ ଆସିପାରନ୍ତି ବାହୁବଳୀ ପ୍ରଭାସ

ରାଜଧାନୀର କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆସନ୍ତା ୨୮ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ପୁରୁଷ ହକି ବିଶ୍ୱ କପ । ଏହି ହକି ବିଶ୍ୱକପର ପ୍ରମୋସନାଲ ଇଭେଣ୍ଟ କଟକ ବାରବାଟୀ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ୨୮ ତାରିଖରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ
Read more

ମହିଳା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ଵକପ୍ : ସେମିରେ ଭାରତ

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜରେ ଚାଲିଥିବା ମହିଳା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ଵକପ୍ ରେ ଭାରତ କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ବିଜୟ ସହ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଓ ପାକିସ୍ତାନକୁ ହରାଇବା ପରେ ସ୍ପିନରଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର
Read more

ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌: ୨୮ରେ କଟକରେ ରେହମାନ୍, ଟ୍ଵିଟ କରି ଖୁସି ଜାହିର କଲେ

କଟକରେ ଜମିବ ହକି ବିଶ୍ଵକପ ଫିଭର। ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଆସି ଲୋକଙ୍କୁ ସଙ୍ଗୀତର ଧୁନରେ ଝୁମାଇବେ ବଲିଉଡର ପ୍ରତିଷ୍ଟିତ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦେଶକ, କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଏ.ଆର. ରେହମାନ। ମିଲେନିୟମ ସିଟିରେ କାର‌୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନକୁ
Read more

ବିଶ୍ଵ ବିଲିୟାର୍ଡ୍ସ : ପଙ୍କଜଙ୍କୁ ୨୦ତମ ଟାଇଟଲ

ଭାରତୀୟ ତାରକା ପଙ୍କଜ ଆଡଭାନୀ ଗୁରୁବାର କ୍ୟାରିୟରର ୨୦ ତମ ବିଶ୍ଵ ଟାଇଟଲ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ୩୩ ବର୍ଷୀୟ ଏହି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଯୁବକ ଗୁରୁବାର ଏଠାରେ ଆୟୋଜିତ ବିଶ୍ବ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ସିପ୍‌ ଫାଇନା‌ଲ୍‌ରେ ‌ମିଆଁମାରର ମାୟ
Read more

କ୍ରିକେଟର ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ବୟାନ: ପାକିସ୍ଥାନର କାଶ୍ମୀର ଦରକାର ନାହିଁ

ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦ ବୁଧୁବାର କହିଛନ୍ତି କି ପାକିସ୍ତାନର କାଶ୍ମୀର ଦରକାର ନାହିଁ। ପାକିସ୍ତାନ ନିଜ ପାଖରେ ଥିବା ୪ଟି ପ୍ରଦେଶକୁ ପ୍ରଥମେ ସମ୍ଭାଳୁ ତାହା ପରେ କାଶ୍ମୀର
Read more