27 C
Bhubaneswar
October 26, 2020
EnewsOdia.Com
ଦେଶ ବିଦେଶ ମନୋରଞ୍ଜନ

ଆଉ ଥରେ ରିଲିଜ ହେବ ଅଂରେଜୀ ମିଡିୟମ

ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ମହାମାରି କରୋନା ଭାଇରସରେ ୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିସାରିଲେଣି । ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ପଡିଛି । ଭାରତରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିବାବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ତେବେ ଉଭୟ କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜାଗାଗୁଡିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମ ହଲ, ସପିଂ ମଲ, ସ୍କୁଲ, କଲେଜ ଆଦିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି ।

ତେବେ ବଲିଉଡରେ କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି । ବାଗୀ-୩ ଓ ଅଂରେଜି ମିଡିୟମ ଫିଲ୍ମ ଉପରେ କରୋନା ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି । ବାଗି-୩ କିଛି ଆୟ କରିଥିବା ବେଲେ ଅଂରେଜୀ ମିଡିୟମ ମାତ୍ର ୩.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଛି । ଏହା ପରେ ହଲ ଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବାରୁ ଏହାର ଆୟ ଆଉ ବଢିପାରି ନାହିଁ । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଆଉଥରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ ବୋଲି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହୋମି ଅଦାଜାନିଆ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ହୋମି ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ହୋମି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ କମିଗଲା ପରେ ଅଂରେଜୀ ମିଡିୟମ ଫିଲ୍ମକୁ ପୁଣି ଥରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ ।

ପଢନ୍ତୁ: ମାତ୍ର କେଇ ମିନିଟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଥିବା ନୋଟ ଅସଲି ନା ନକଲି

Related posts

କେବଳ ଅନୀଲ କପୁର ନୁହଁନ୍ତି, ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ଫଟୋ ଦାଉଦ ସହ

Ratnamani Maharana

୨୦୨୦ର ପ୍ରଥମ ମନ କି ବାତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୋଦୀଙ୍କ ଅହିଂସା ମନ୍ତ୍ର

Ratnamani Maharana

ରୋଗ ବ୍ୟାପିବା ପରେ ବୁଦ୍ଧି ପଶିଲା, ଚୀନରେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ ନିଷିଦ୍ଧ

Ratnamani Maharana

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More