Entertainment

୮ ମେ’ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ସୋନମ କପୁର

‘ଦ ଲୀଲା’ ରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପସନ୍

ବଲିଉଡରେ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ ସୋନାମଙ୍କ ବିବାହ ତାରିଖକୁ । କିନ୍ତୁ ସୋନାମ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବିରେ ଦି ୱେଡିଂ’ର ପ୍ରମୋସନକୁ ନେଇ ବେସ୍ତ । ଏସବୁ ଭିତରେ ସୋନାମଙ୍କ ବାପା ଅନିଲ ଝିଅର ବିବାହ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ୮ ମେ’ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଠାରେ ସୋନାମ ବାୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଯାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ଏଥିପାଇଁ ଦୁଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପ୍ରସ୍ତୁତି ହୋଇସାରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଦୁଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ବାହାଘର ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଯୋଜନା କରାଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବାହାଘର ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇ ନ ଥିଲା। ମାତ୍ର ଏବେ ଦୁଇ ପରିବାର ମିଳିମିଶି ସୋନମ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବାହାଘର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

କପୁର ଓ ଆହୁଜା ପରିବାର ବାହାଘର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଏବଂ ଗର୍ବର ବିଷୟ । ବାହାଘର ୮ ମେ’ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ୟାପାରକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଉ ବୋଲି ଦୁଇ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି । ୮ ମେ’ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ସୋନାମଙ୍କ ମାଉସୀ ଘରେ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶୁକ୍ରବାର ଅନୀଲଙ୍କ ଘର ରଙ୍ଗବେରଙ୍ଗ ଆଲୁଅ ଓ ଫୁଲରେ ସଜା ଯାଇଥିଲା। ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଭିଡ଼ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ସୋନମଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ଅତିଥିଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଥିଲେ। ଅନୀଲଙ୍କ ଘରକୁ କରଣ ଜୋହର, ମୋହିତ ମାରୱାହ ଓ ପତ୍ନୀ ଅନ୍ତରା ମୋତିୱାଲ, ଫାରା ଖାନ୍‌ ଭଳି ସେଲିବ୍ରିଟି ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ରିଲିଜ ହେଲା ସଂଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବାୟୋପିକ ‘ସଞ୍ଜୁ’ର ଟିଜର!

Related posts

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ୧୯୦ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରେସ୍‌୩

ENO Beuro

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଆୟକର ବିଭାଗର ନୋଟିସ୍‌

ENO Beuro

Srikant Mishra’s 2 Oriya Albums has released world wide on Akshaya Mohanty’s Birthday

Jitendra

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More