Entertainment

ନିର୍ମାଣ ହେବ ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ

 ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି

ଚର୍ଚିତ ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ହକି ତାରକା , ସାଂସଦ ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ ନିର୍ମାଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ହକି ବିଶ୍ଵକପ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବାୟୋପିକ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ବେଳକୁ ଏହା ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ ବୋଲି ଏକ ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ଏହି ବାୟୋପିକ ସେନେମାର କାହାଣୀ ରଚନା ସରିଛି । ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ ଶେଷ ହେଲା ପରେ ସିନେମାର ଶୁଟିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଓଲିଉଡ ମେଗା ଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ସିନେମାର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଅର୍ଥାତ ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

ସିନେମାରେ  ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ଜୀବନୀକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯିବ । ବହୁ କଷ୍ଟ ସ୍ଵୀକାର କରି ଜୀବନରେ କିପରି ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିଛନ୍ତି ଓ ସେଥିରେ କେମିତି ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି । ଏତେ କଷ୍ଟରେ ବି ଦିଲ୍ଲୀପ କେବେ ବି ହାର ମାନି ନାହାନ୍ତି । ଶେଷରେ ସଫଳତା ପାଇଛନ୍ତି । ତାକୁ ସିନେମାରେ ଦେଖା ଯିବ ।

ନିର୍ମାଣ ହେବ ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ news 9

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି ତିଆରି କରିବେ ଚିଙ୍ଗୁଡି କୋରମା ?

Related posts

ଆଜି ପରଦାରେ ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଓଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଯୋଗୀ’

Krishna Kumar Manoj

ଜାଣନ୍ତୁ ସଲମାନ ଖାନ କାହିଁକି ବିଭାହ କରୁ ନାହାନ୍ତି ,ଏ ବିଷୟରେ ନିଜେ ସଲମାନ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି

Krishna Kumar Manoj

ବହୁତ ଦିନପରେ ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସିଲେ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ୍

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More