• Home
  • Entertainment
  • ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ହେବେ ଓଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ?
Entertainment

ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ହେବେ ଓଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ?

ଫିଲ୍ମରେ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକ

କାହାର ହେବେ ଓଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ? ଶିବାନୀଙ୍କର ନାଁ ତମନ୍ନାଙ୍କର । କାରଣ ଦୁହେଁ ଏବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ। ଉଭୟ ତାଙ୍କୁ ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଦୁଇ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ମଝିରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି ଅନୁଭବ । ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଅନୁଭବ ତ ବିବାହିତ । ବର୍ଷାଙ୍କ ସହ ସେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ କାହା ସହ ରହିବା କଥା କାହିଁକି ଉଠୁଚି । କଥାଟି ହେଉଛି ରିଅଲ୍‌ରେ ନୁହେଁ ରିଲ୍‌ରେ ଅନୁଭବଙ୍କୁ ଜଣଙ୍କୁ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ ।

ଆଗକୁ ଆସୁଛି ତରଙ୍ଗ ସିନେ ପ୍ରଡକ୍ସସନ୍ସର ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ରେମ୍‌ କୁମାର’ । ଯେଉଁଥିରେ ଲିଡ୍‌ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ଅନୁଭବ ଓ ଦୁଇ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଓ ଶିବାନୀ ।  ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ତାପସ ସରଘରିଆ ଓ ସଂଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମ୍‌ ଆନନ୍ଦ ।

ପିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।  ଫିଲ୍ମରେ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅନୁଭବଙ୍କ ସହ କାମ କରିବେ ଏହି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।  ଦୁଇ ହିରୋଇନ୍‌ ଗୋଟେ ହିରୋ ପଛରେ ବାୟା। ଉଭୟ ହିରୋକୁ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ହେଲେ ଶେଷରେ ଅନୁଭବ କାହାକୁ ମିଳିବେ ତାହା ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣା ପଡିବ ।

ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ହେବେ ଓଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅନୁଭବ ? anubhab 1

ପଢନ୍ତୁ ;

୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଯୋଡି

Related posts

ବହୁତ ଜଲ୍-ଦି ପାକିସ୍ଥାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ‘ବାହୁବଳୀ’

Krishna Kumar Manoj

ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ମାଲୟାଲମ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ୱାରିୟର

Krishna Kumar Manoj

Dont’ Worry – A New Comedy Show Coming Very Soon To Entertain You

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More