• Home
  • Featured
  • ଅନୁଷ୍କା ମା ହେବାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି
Featured

ଅନୁଷ୍କା ମା ହେବାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି

 ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଟ୍ଵିଟ୍‌

ଭାରତୀୟ  କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ କ୍ୟାପଟେନ୍‌ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ବଲିଉଡ୍‍ କଳାକାର ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କର ବିବାହ ୨୦୧୭ର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ ଥିଲା । ନିଜ ବିବାହକୁ ଗୋପନ ରଖି ଇଟାଲିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ । ବିବାହ ପରେ ସୋସିଆଲ ସାଇଟ୍‌ମାନଙ୍କରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଚହଳ ପକାଇଥିଲା ।

ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ବାହାଘରର ୩ ମାସ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଗର୍ବବତୀ ଅଛନ୍ତି । ବିବାହର ୩ ମାସ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଏହି ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।  ଅନୁଷ୍କା ଏତେ ଶୀଘ୍ର କେମିତି ମା’ ହେବା କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। କିଛି ଲୋକ ବିବାହ ପରି ଏ ଖବରକୁ ମଧ୍ୟ ବିରୁଷ୍କା ଗୋପନ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବେ  ବୋଲି କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ବିରାଟ ଏକ ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ “ଏବେ ବହୁତ କିଛି ଘଟୁଛି । ଆପଣମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଜାଣି ପାରିବେ” ବୋଲି ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରିଥିଲେ । ବିରାଟଙ୍କ ଟ୍ଵିଟ୍‌ରୁଏ ଖବର ପ୍ରସାର ହେବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ଟ୍ଵିଟ୍‌ ଆସିବା ପରେ ବିରାଟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଏହାର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗ ଭାବିବା ସହ ଲେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଅନୁଷ୍କା ଭାଉଜ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି କି?ଛୋଟ ବିରାଟ ଆସିବାର ଅଛି କି? ଏଭଳି ଟ୍ଵିଟ୍‌ କରି ବିରାଟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ତାଙ୍କ ଟ୍ଵିଟ୍‌ର ଜବାବ ରଖିଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଏତେ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଉତ୍ତର ଦେଇ ନାହାନ୍ତି  ବିରାଟ । ପ୍ରକୃତ କଥା  କ’ଣ ତାହା ବିରାଟଙ୍କ ଉତ୍ତର ଦେବା ପରେ ହିଁ ଜଣା ପଡ଼ିବ ?

ଅନୁଷ୍କା ମା ହେବାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି Virat and Anuska 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ଚାରିଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ।ଳୟ

Related posts

ନିଜର ଓଜନ କମେଇବା ପାଇଁ ଯାଣନ୍ତୁ କେତୋଟି ସହଜ ଓ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଉପାୟ

Krishna Kumar Manoj

ଆଜି ଇସଲାମ୍ ଧର୍ମର ପବିତ୍ର ଇଦ୍-ଉଲ-ଜୁହା, ବିଭିନ୍ନ ମସଜିଦରେ ସମୂହ ନମାଜ ପାଠ

Krishna Kumar Manoj

ନୀତି ଦିନିଆ ସାଧାରଣ ରୋଗ ଥଣ୍ଡା, କାଶ ଏବଂ ଜ୍ଵର ର କିଛି ଘରୋଇ ଉପଚାର

Krishna Kumar Manoj

2 comments

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More