POLITICALS

ଅପରାଜିତାଙ୍କ ଭାଷଣ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ: ଶୃଙ୍ଖଳା,ଅନୁଶାସନର ପାଠ ପଢାଇଲେ

aparajita

ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ଷଡଙ୍ଗୀ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କୁ କଡା ତାଗିଦ କରିଛନ୍ତି। ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ଛାଡି ଦଳ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ସେ କର୍ମୀ ଶୃଙ୍ଖଳା ଓ ଅନୁଶାନରେ ପାଠ ପଢାଇଥିବା ବେଳେ ଏ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଅପରାଜିତା ଭାଷଣ ଦେଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ହାରୁଥିବାରୁ ଲାଜ ଲାଗୁ ନାହିଁ ବୋଲି କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଯଦି ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତାଇ ନ ପାରିବ ତେବେ ଦଳ ଛାଡ଼ିଦିଅ ବୋଲି ଅପରାଜିତା କହୁଥିବା ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛିି।

aparajita

ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରିବି ଯେଉଁମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଇଏ ତାର ଲୋକ, ସିଏ ତାର ଲୋକ ସେମାନେ ଦଳ ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସହ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବାର ଅଛି । ମୁଁ ସତ କହୁଛି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ମୋର କେହି ନିଜର ଲୋକ ନାହାନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଭିତରେ ମୁଁ କୌଣସି ଦଳ କି ଗ୍ରୁପର ନୁହେଁ । ମୁଁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ବିକାଶର ଅଭିମୁଖ୍ୟ ଦେଖି ଦଳକୁ ଆସିଛି । ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରରଣା ପାଇଛି ବୋଲି ଶ୍ରୀମତୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ନିଜ ଭାଷଣରେ କହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି,୪ ଘଣ୍ଟା ଦର୍ଶନ ମନା

Related posts

ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏକଜିଟ ପୋଲ ରେଜଲ୍ଟ ସଂକ୍ଷେପରେ

Ratnamani Moharana

ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା

ENO Beuro

ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେଲେ ଅମର ପଟ୍ଟନାୟକ

ENO Beuro

Leave a Comment