POLITICALS

ଅପରାଜିତାଙ୍କ ଭାଷଣ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ: ଶୃଙ୍ଖଳା,ଅନୁଶାସନର ପାଠ ପଢାଇଲେ

aparajita

ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ଷଡଙ୍ଗୀ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କୁ କଡା ତାଗିଦ କରିଛନ୍ତି। ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ଛାଡି ଦଳ ପାଇଁ କାମ କରିବାକୁ ସେ କର୍ମୀ ଶୃଙ୍ଖଳା ଓ ଅନୁଶାନରେ ପାଠ ପଢାଇଥିବା ବେଳେ ଏ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଅପରାଜିତା ଭାଷଣ ଦେଇ କର୍ମୀଙ୍କୁ ହାରୁଥିବାରୁ ଲାଜ ଲାଗୁ ନାହିଁ ବୋଲି କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଯଦି ଭାଜପା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତାଇ ନ ପାରିବ ତେବେ ଦଳ ଛାଡ଼ିଦିଅ ବୋଲି ଅପରାଜିତା କହୁଥିବା ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛିି।

aparajita

ମୁଁ ଅନୁରୋଧ କରିବି ଯେଉଁମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଇଏ ତାର ଲୋକ, ସିଏ ତାର ଲୋକ ସେମାନେ ଦଳ ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ସହ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବାର ଅଛି । ମୁଁ ସତ କହୁଛି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ମୋର କେହି ନିଜର ଲୋକ ନାହାନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଭିତରେ ମୁଁ କୌଣସି ଦଳ କି ଗ୍ରୁପର ନୁହେଁ । ମୁଁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ବିକାଶର ଅଭିମୁଖ୍ୟ ଦେଖି ଦଳକୁ ଆସିଛି । ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରରଣା ପାଇଛି ବୋଲି ଶ୍ରୀମତୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ନିଜ ଭାଷଣରେ କହିଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ; ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି,୪ ଘଣ୍ଟା ଦର୍ଶନ ମନା

Related posts

ରାଜ୍ୟସଭା ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ:ହରିଙ୍କୁ ହରାଇ ହରି ହେଲେ ରାଜ୍ୟସଭାର ଉପସଭାପତି

ENO Beuro

ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାରରେ ମାଳ ମାଳ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ

Ratnamani Moharana

ମସଜିଦ ଭାଙ୍ଗିଥିଲୁ, ମନ୍ଦିର କରିବୁ: ସ୍ୱାଧୀ ପ୍ରଜ୍ଞା

Ratnamani Moharana

Leave a Comment