POLITICALS

କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିିତିରେ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ବିଜେପି ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଅପରାଜିତା

ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ଅପରାଜିତା

ଆଜି ଓଡିଆ ସିନେ ଜଗତରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ଆଜି ଗେରୁଆ ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗେଇ ହୋଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ କଂଗ୍ରେସର ହାତ ଛାଡ଼ିଥିବା ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ପଦ୍ମଫୁଲ ଧରିଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଦଳୀୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବରେ କେନ୍ଦ୍ର ପେଟ୍ରୋଲିୟମ୍‌ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ତାଙ୍କୁ ବିଜେପି ଦଳକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ଆଜି ତାଳଚେର ମ୍ୟୁନିସିପାଲ୍‌ର କଂଗ୍ରେସ କାଉନସିଲର୍‌ ଜୟନ୍ତ ଗୁଟିଆଙ୍କ ସମେତ ବିଜେଡ଼ି ଓ କଂଗ୍ରେସର ବହୁ କର୍ମୀ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି।

କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଗୈରିକ ଟୋପି ପିନ୍ଧାଇ ତାଙ୍କୁ ଦଳକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅବସରରେ ଅନ୍ୟ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ । ଦଳରେ ମିଶିବା ପରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଅପରାଜିତା।

ପ୍ରଥମେ ୨୦୧୪ରେ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଲୋକସଭା ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିଥିଲେ । ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତ୍ତୃହରି ମହାତାବଙ୍କଠାରୁ ହାରି ରାଜନୀତି ଦୁନିଆରୁ ଏକ ପ୍ରକାର ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଗତ ଫେବୃୟାରୀ ୧୩ରେ କଂଗ୍ରେସ ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିଲେ ଅପରାଜିତା । ତେବେ ଆଜି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରଥମେ ଅଭିନେତା ଶ୍ରୀତମ ନନ୍ଦ, ପଞ୍ଚାନନ ସାହୁ ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପିଙ୍କି ପ୍ରଧାନ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମିହିର ଦାସ, ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ ଓ ହରିହର ମହାପାତ୍ର ଏବଂ ପରେ ପରେ ମହେଶ୍ୱତା ରାୟ ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଇଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ;ଭୁବିଙ୍କ ବିଜୟ ଭେଟି : ୨୮ ରନରେ ଜିତିଲା ଭାରତ

Related posts

ଶପଥ ଗ୍ରହଣରେ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି ଇମ୍ରାନ

ENO Beuro

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଏଥର ବିଜେପି ସରକାର

ENO Beuro

କମଲନାଥ ହେଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More