ଗ୍ରୀଷ୍ମଋତୁରେ ମେକଅପକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ କି ?ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଗ୍ରୀଷ୍ମଋତୁରେ ମେକଅପକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାମାନ ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ତେବେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ମେକଅପ୍ ନେବା ଦ୍ୱାରା ତାହା ଆପଣଙ୍କ ତ୍ୱଚାକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ସହ ନଷ୍ଟ କରି ନଥାଏ ତାହା ଚୟନ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଥାଏ । ତେଣୁ ଏଭଳି କିଛି ସହଜ ଉପାୟ ରହିଛି ଯଦି ତାକୁ ଆପଣ ପ୍ରୟୋଗ କରିନ୍ତି ତେବେ ଏସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଖରାଦିନେ ମେକଅପ କେମିତି ନେବା ଉଚିତ ।

ଖରାଦିନେ ମେକଅପ୍ ଟିପ୍ସ

ଖରାଦିନେ ମେକଅପ୍ ତରଳି ଯିବା ହେଲା ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟା । ତେଣୁ ଏହି ସମୟରେ ହାଲକା ମେକଅପ୍ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ।

ଅତ୍ୟଧିକ ଗାଢ ମେକଅପ୍ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ତ୍ୱଚା ନଷ୍ଟ ହେବା ସହ ଅସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଇଥାଏ ।ମେକଅପ୍ ପୂର୍ବରୁ ମୁହଁରେ ବରଫ ଘଷନ୍ତୁ । ଏହାଦ୍ୱାରା ମେକଅପ୍ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏଁ ରହିଥାଏ ।

ଆପଣଙ୍କ ତ୍ୱଚା ତେଲିଆ ହୋଇଥିଲେ କଂପାକ୍ଟ ଲଗାଇ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରନ୍ତି । ଖରାଦିନେ ପାଉଡର ବ୍ଲଶଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । ଖରାଦିନେ ଲିକୁଇଡ ଏବଂ କ୍ରିମ୍ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପରିବର୍ତ୍ତେ ପାଉଡର ବେସଡ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ।

ଏସପିଏଫ ଯୁକ୍ତ ଲିପବାମ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ । ଏଥିସହ ନାଚୁରାଲ୍ କଲର ଲିପଷ୍ଟିକ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ପ୍ରାକୃତିକ ତଥା ନାଚୁରାଲ୍ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ଲାଇଟ୍ ବ୍ରଞ୍ଜର୍ସ କିମ୍ବା ବ୍ରାଉନ୍ ଲାଇଟ୍ ପିଙ୍କ୍ ବ୍ଲଶ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ପଶୁ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ କି ଲାଭ ମିଳେ ଜାଣନ୍ତୁ

 

ଖରାଦିନେ ପାଉଡର ବ୍ଲଶଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ - 4.6

91%

ଖରାଦିନେ ଲିକୁଇଡ ଏବଂ କ୍ରିମ୍ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପରିବର୍ତ୍ତେ ପାଉଡର ବେସଡ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ - 4.4

88%
4.5/5

Very Good!

ଗ୍ରୀଷ୍ମଋତୁରେ ମେକଅପକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ କି ?ତେବେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଗ୍ରୀଷ୍ମଋତୁରେ ମେକଅପକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାମାନ ଦେଖାଦେଇଥାଏ । ତେବେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ମେକଅପ୍ ନେବା ଦ୍ୱାରା ତାହା ଆପଣଙ୍କ ତ୍ୱଚାକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ସହ ନଷ୍ଟ କରି ନଥାଏ ତାହା ଚୟନ କରିବା ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଥାଏ । ତେଣୁ ଏଭଳି କିଛି ସହଜ ଉପାୟ ରହିଛି ଯଦି ତାକୁ ଆପଣ ପ୍ରୟୋଗ କରିନ୍ତି ତେବେ ଏସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ

No Votes Yet

You're not rated yet