Entertainment

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ

ବଲିଓଡରେ ଏପରି ଅନେକ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ। ଆପଣ ହୁଏ ତ ଜାଣିନଥିବେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ?ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଗଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଭାଇଜାନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି।

arjun

୨୦୧୪ରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଅର୍ଜୁନ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋ ଜୀବନରେ ମୁଁ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ରିଲେସନସିପରେ ଥିଲି । ଆଉ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ କହିଥିଲେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଏବଂ ସିରିୟସ ରିଲେସଲସିପ ଅର୍ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲା । ମୁଁ ୧୮ ବର୍ଷର ଥିବା ବେଳେ ଅର୍ପିତାଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲି । ‘ମେନେ ପ୍ୟାର କ୍ୟୁଁ କିଆ’ ସେଟରୁ ଆମର ରିଲେସନସିପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଅର୍ଜୁନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଅର୍ପିତା ନିଜ ତରଫରୁ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ୧୪୦ କିଲୋ ଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ମୋ ଭବିଷ୍ୟତ କଣ ରହିବ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ,ଦୁହିଁଙ୍କର ରିଲେସନସିପ ୨ ବର୍ଷ ଚାଲିବା ପରେ ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଦୁହିଁଙ୍କର ରିଲେସନସିପ ଅନେକ ସମୟରୁ ଭାଙ୍ଗିସାରିଛି । ଅର୍ପିତା ଆୟୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ମା ମଧ୍ୟ ବନିସାରିଛନ୍ତି । ରିଲେସନରେ ଥିବା ବେଳେ ଅର୍ଜୁନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ବହୁତ  ଡରୁଥିଲେ।

ପଢନ୍ତୁ: ନେହେରୁଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଦେଇଥିବା ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଦଲାଇଲାମା

Related posts

ସଲମାନ ଜେଲ ଯିବା ମାତ୍ରେ ଦୋହଲିଲା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ

ENO Beuro

ପାକିସ୍ତାନରେ ବ୍ୟାନ ହେଲା ‘ପରୀ’ , ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା

ENO Beuro

ବିବାହ ପରେ ଦୀପ-ବୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ENO Beuro

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More