Entertainment

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ସିନେମା କରିବେ ଅର୍ଶୀ ଖାନ

‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ -୧୧’ରେ  ଅର୍ଶୀ ଖାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା କୁ ମିଳି ଥିଲା । ଅଫଗାନିସ୍ତାନ ଜନ୍ମିତ ଅର୍ଶୀ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକ। ଘର ଭୋପାଲରେ। ବିକିନି ସହ ହିଜାବ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ, କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଫତଓ୍ଵା ଜାରିକରାଯାଇଥିଲା।

ବିଦାୟୀ ବର୍ଷରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ ଅର୍ଶୀ ଖାନ। ସନି ଲିଓନ୍‌ଙ୍କ ପରେ ‘ଗୁଗୁଲ୍‌’ରେ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଅଧିକ ଲୋକ ଖୋଜିଥିଲେ। ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହୋଇପାରିଥିବାରୁ, ସେ ଶୀଘ୍ର ଅଭିନୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା।

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଭଳି ତନୁପାତଳୀ ଦିଶିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରତି ଦିନ ବ୍ୟାୟାମଶାଳା ଯାଉଛନ୍ତି। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ମିଳିଯାଇଥିବା, ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଏକ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଶୀ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଦକ୍ଷିଣୀ ଫିଲ୍ମରେ ‘ବାହୁବଲୀ’ ପ୍ରଭାସ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟି ପାଇଥିବାରୁ, ସଲମାନଙ୍କ ନିକଟରେ କୃତଜ୍ଞ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଭୁଲିନାହାନ୍ତି।

ତେବେ, ତାଙ୍କର ନିନ୍ଦୁକଙ୍କୁ କଥାଟି ହଜମ ହେଉନାହିଁ। ଖବରରେ ରହିବାକୁ ଅର୍ଶୀ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା, କେହି କେହି କହୁଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି କହୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦକ୍ଷିଣୀ ହରର୍‌ ସିନେମା  ମିଳିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ଡାକିନୀର।

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ସିନେମା କରିବେ ଅର୍ଶୀ ଖାନ prabhas and arshi khan

ପଢନ୍ତୁ ;

ମହୁ ଓ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ପିଇବା ଦ୍ଵାରା କି କି ଲାଭ ମିଳେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Related posts

To Promote Odissi Culture, Ileana Citaristi & Saswat Joshi Performed Infront Of Collosseo

Krishna Kumar Manoj

ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ ଅଙ୍କଲ୍‌ଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖି କ’ଣ କହିଲେ ଗୋବିନ୍ଦା ଜାଣନ୍ତୁ?

Krishna Kumar Manoj

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଅରାଜି

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More