VASTU

ତମ୍ବା ମୁଦି ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ଵାରା କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ଲୋକ ନିଜ ଗ୍ରହ ଶାନ୍ତି ଓ ଦୋଷ ନିବାରଣ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଧାତୁକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପନ୍ଧିଥାନ୍ତି । ସବୁ ଗ୍ରହ ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ଧାତୁ ହୋଇ ଥାଏ । ସବୁ ଗ୍ରହଙ୍କ
VASTU

କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୪ଟି ଭୁଲ୍‌ ନେଚେତ୍ ବିଗିଡି ଯାଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

Krishna Kumar Manoj
ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଭୁଲ୍‌ କାରଣରୁ ସେ ସଫଳତାର ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିନଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଏମିତି କିଛି ଭୁଲ୍‌ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ
VASTU

ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ ଉପହାର

Krishna Kumar Manoj
ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ଜିନିଷ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବା ଉଚିତ ହୋଇନଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେ ସମ୍ପର୍କରେ- ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ କାହାକୁ ରୁମାଲ ଉପହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏବଂ ଅନ୍ୟ କାହା
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ କର୍ପୁର ରଖିବା ଦ୍ଵାରା କଣ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ ,ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Krishna Kumar Manoj
ହିନ୍ଦୁଧର୍ମରେ ପୂଜା ସମୟରେ ଯଦି କର୍ପୁର ରଖିନଥାଉ ,ତାହାଲେ ପୂଜା ଅଧା ରହିଥାଏ । ଏହାର ବ୍ୟବହାର ଦ୍ଵାରା ଘର ଉପରେ ପଡୁଥିବା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ଦୂରହୋଇଥାଏ,ତାସହିତ ଏହା ଦେହ ପାଇଁ ବି ଔଷଧ
VASTU

ବାରମ୍ବାର ସ୍ଵପ୍ନରେ ସର୍ପ ଦେଖୁଛନ୍ତି ? କେତେବେଳେ ସର୍ପ ଦେଖିଲେ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହୁଏ, ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj
ସର୍ପ ଏକାଧାରରେ ଭୟଙ୍କର , ବିଷଧର ଓ ହିଂସ୍ର । ସାଧାରଣତଃ ଆମେ ସମସ୍ତେ ସାପକୁ ଭୟ କରୁ , କିଛି ଲୋକ ତ ସାପକୁ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ହିଁ ବାଡେଇ ବାଡେଇ ମରିଦିଅନ୍ତି
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାହାରିକୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଉପହାରରେ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ

Krishna Kumar Manoj
ସାଧାରଣତଃ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥି,ପ୍ରେମିକ,ପ୍ରେମିକା,ଭାଇ ଭଉଣୀ ଓ ଗୁରୁଜନସ୍ଥଳୀୟ ସମସ୍ତ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି ଉପହାର ସଦୃଶ ଦେଇଥାନ୍ତି।ଯେଉଁ ପ୍ରକ୍ରିୟାଟି କି କାହୁଁ କେତେଦିନରୁ ପ୍ରଚଳିତ ହୋଇଚାଲିଆସୁଛି।ହେଲେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ
HOROSCOPES

ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ଉପରେ କଣ କହୁଛି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

Krishna Kumar Manoj
ନବ ବର୍ଷରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ପାଇଁ କେଉଁ ଖୁସିର ଖବର ରହିଛି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍‌ ଉପରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ଉପରେ କଣ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More