VASTU

ଘରେ ଭଗବାନଙ୍କର କେଉଁଭଳି ମୂର୍ତ୍ତି ରଖିଲେ ଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro
ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ,ଏମିତି କିଛି ମୂର୍ତ୍ତି ରହିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଅଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ। ଏହି ସବୁ ମୂର୍ତ୍ତି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ନିହାତି ଦରକାର। ତେଣୁ ଏହି ସବୁ ଦିଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ ।
CULTURES VASTU

ଆଜି ହେଉଛି ପବିତ୍ର ଧନ୍‌ତେରସ,ସୁନା ଦୋକାନରେ ଲାଗିଛି ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ଭିଡ଼

ENO Beuro
ଆଜି ହେଉଛି ଧନ୍‌ତେରସ । ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ଏହି ଦିନ ସୁନା କିମ୍ବା ରୂପା କିଣିଲେ ଘରକୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆସନ୍ତି । ଖାସ ଏଥିପାଇଁ ସୁନା ଦୋକାନରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।
VASTU

ଦୀପାବଳିରେ ଘରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ, ମିଳିବ ଶୁଭଫଳ

ENO Beuro
ଆଗକୁ ଆସୁଛି ଦୀପାବଳି। ଦୀପାବଳି ଏମିତି ଏକ ପବିତ୍ର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଯେଉଁ ସମୟରେ ଆପଣ ଯଦି ତଳେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଘରକୁ ଆଣନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବେହେଲେ ଅର୍ଥ କଷ୍ଟ ହେବନାହିଁ । ସମଗ୍ର
VASTU

ବିବାହ ସମୟରେ ବର-କନିଆଙ୍କୁ କାହିଁକି ହଳଦୀ ଲଗାଯାଇଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro
ବିବାହ ଭଳି ଏକ ପବିତ୍ର ତଥା ସାମାଜିକ କର୍ମରେ ହଳଦୀର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ରହିଛି । ବିବାହ କର୍ମରେ ହଳଦୀକୁ ଶୁଭରଙ୍ଗ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ହଳଦୀର ବହୁତ
VASTU

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମଥାରେ ତିଲକ ଲଗାଇଲେ ଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ?

ENO Beuro
ତିଲକ ଚନ୍ଦନ, ପାଉଁଶ ଓ ସିନ୍ଦୂର ଲଗାଇବା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ପରମ୍ପରା ଅଟେ। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ମଥାରେ ତିଲକ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଲଗାଇ ଥାଆନ୍ତି। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଲଗାଇଲେ କ’ଣ ହୋଇଥାଏ-
VASTU

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପାଖରେ ଲକି କ୍ୟାଟ ରଖିଲେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro
ଚିନର ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଫେଙ୍ଗସୁଇ ଅଟେ। ଫେଙ୍ଗସୁଇ ଅନୁସାରେ ଲୋକମାନେ ଘରର ନିର୍ମାଣ, ସୁନ୍ଦରତା ବଢାଇବା ଏବଂ ଲକି ବିଲେଇ ଇତ୍ୟାଦି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଛି । ଲକି ବିଲେଇ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ଘର ଉପରକୁ ଆସୁଥିବା
VASTU

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ,ପାଖରେ ମୟୂରପଙ୍ଖ ରଖିଲେ କଣ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ? ଜାଣନ୍ତୁ

ENO Beuro
ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମୟୂର ପଙ୍ଖ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ଅନେକ ଶୁଭଫଳ ମିଳିଥାଏ। ଏହାକୁ ପାଖରେ ରଖିବା ଦ୍ଵାରା ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥାଏ। ତେବେ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ ମୟୂର ପଙ୍ଖ କିପରି ଭାବେ ଆପଣଙ୍କ

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More