• Home
  • ASTRO
  • ନିଜ ଜନ୍ମ ତାରିଖରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବାହାଘର ଲଭ ହେବ ନା ଆରେଞ୍ଜ
ASTRO

ନିଜ ଜନ୍ମ ତାରିଖରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବାହାଘର ଲଭ ହେବ ନା ଆରେଞ୍ଜ

ନିଜ ବାହାଘରକୁ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ କଥା ଥାଏ ଯେମିତି ବାହାଘର ଲଭ ହେବ ନା ଆରେଞ୍ଜ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛାହେଉଥିବ ଆପଣଙ୍କର ବାହାଘର ଲଭ ହେବ ନା ଆରେଞ୍ଜ । ଜନ୍ମ ତାରିଖ ଅନୁସାରେ ଆପଣ ଜାଣି ପାରିବେ ବାହାଘର କେମିତି ହେବ ।

ଜନ୍ମ ତାରିଖ ଅନୁସାରେ ଜାଣନ୍ତୁ ବାହାଘର କେମିତି ହେବ

୧ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୧, ୧୦, ୧୯ ଓ ୨୮
କେଉଁ ମାସର ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ଲୋକ ବହୁତ ଲାଜୁଆ ହେଇଥାନ୍ତି । ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୧ ସୂଯ୍ୟଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । ଏହି ସ୍ୱଭାବ ପାଇଁ ଏହି ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ ହେଇଥାଏ।

୨ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୨, ୧୧, ୨୦ ଓ ୨୯
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୨ ଚନ୍ଦ୍ରମାଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ତାରିଖ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଧୀରେ ଧୀରେ ହେଇଥାଏ । ଏମାନେ ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ କରିଥାନ୍ତି ।

୩ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୩, ୧୨, ୨୧ ଓ ୩୦
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୩ ଗୁରୁଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । କେଉଁ ବି ମାସର ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ବହୁତ ଯିଦିଆ ହେଇଥାନ୍ତି ଓ ପ୍ରେମ ବିବାହ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସଫଳ ରହିଥାଏ।

୪ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୪, ୧୩, ୨୨ ଓ ୩୧
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୪ ରାହୁଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ଭଲ ପାଇବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନଥାନ୍ତି ତେଣୁ ଏମାନେ ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ କରିଥାନ୍ତି।

୫ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୫, ୧୪ ଓ ୨୩
କେଉଁ ବି ମାସର ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ପାରମ୍ପରିକ ରୀତିକୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ତେଣୁ ପରିବାର ସହମତିରେ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି ।

୬ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୬, ୧୫ ଓ ୨୪
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୬ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । କେଉଁ ବି ମାସର ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ତେଣୁ ଏମାନେ କେବେ ଠିକ ଲୋକକୁ ବିବାହ କରି ପରି ନଥାନ୍ତି । ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି ।

୭ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୭, ୧୬ ଓ ୨୫
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୭ କେତୁଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ବହୁତ ଲାଜୁଆ ହେଇଥାନ୍ତି ତେଣୁ ଏମାନେ ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ ହେଇଥାଏ।

୮ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୮, ୧୭ ଓ ୨୬
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୮ ଶନିଙ୍କ ଅଙ୍କ ଅଟେ । ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ଲଭ ହେଉ ବା ଆରେଞ୍ଜ ଜଣକୁ ମରିବା ଯାଏ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି।

୯ : ଜନ୍ମ ତାରିଖ ୯, ୧୮ ଓ ୨୭
ମୁଲ୍ୟାଙ୍କ ୯ ମଙ୍ଗଳ ଅଙ୍କ ଅଟେ । ଏହି ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିବା ଲୋକ ବିବାଦକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ ତେଣୁ ଏମାନେ ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ କରିଥାନ୍ତି।

ନିଜ ଜନ୍ମ ତାରିଖରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବାହାଘର ଲଭ ହେବ ନା ଆରେଞ୍ଜ marrage

ପଢନ୍ତୁ ;

ଆଖିରେ ଦିଓ୍ଵାନା କରିଥିବା ପ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ବିବାଦରେ ଫସିଲେ,ପ୍ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର

Related posts

ନିଜ ପାପୁଲିର ବର୍ଣ୍ଣରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ , କେତେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି ଆପଣ

Krishna Kumar Manoj

ଶତ୍ରୁଦମନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅନୁସାରେ କରନ୍ତୁ ଉପାୟ ଓ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଏହି ରତ୍ନକୁ ଧାରଣ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ରାଜଯୋଗ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More