EnewsOdia.Com

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବତ ଏମିତି : ପଡିଆରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ୱାଟର ବଏ ପାଲଟିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପାଲଟିଲେ ୱାଟର ବଏ । ମାନିଲେନି କୌଣସି ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ । ଯାହା ଏବେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏପରି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର କାନବେରାରେ । ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏକାଦଶ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବନ୍ଧୁତାପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍କଟ ମ୍ୟାରିସନ୍ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ନିଜେ ଆସିଥିଲେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ । ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖେଳ ଦେଖି ଅତି ମାତ୍ରାରେ ଖୁସି ବି ହୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଡ୍ରିଙ୍କସ ବ୍ରେକ୍ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏପରି ଏକ ଅଜବ ଦୃଶ୍ୟ ।ଯାହା କେହି କେବେ ଭାବିନଥିଲେ ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍କଟ ମ୍ୟାରିସନ୍ ଙ୍କ ହାତରେ ଥିଲା ପାଣି ବୋତଲ । ନିଜେ ଏହାକୁ ନେଇ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ । ଆଉ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଚି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେବା ସହିତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ବି କରିଥିଲେ । ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପାଲଟିଗଲେ ୱାଟର ବଏ । ଏହି ଖବର ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଟୁଇଟରରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍କଟ ମ୍ୟାରିସନଙ୍କୁ  ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି । ଜଣେ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ରାଜନେତା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ୱାଟର ମ୍ୟାନ୍ ବନିବାକୁ ଅନେକ ତାଙ୍କର ଖେଳ ପ୍ରତି ଶ୍ରଦ୍ଧା ବୋଲି କହି ପ୍ରଶଂସା କରୁୁଛନ୍ତି ।

ପଢନ୍ତୁ: ମରିଗଲେ ୫୦୦୦ ହଜାର କୋମଳମତି ଶିଶୁ ! ଦୋହଲିଗଲା ପୂରା ଦେଶ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ନୂଆ ରୂପ

Ratnamani Maharana

୯୨ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଥାପିଲେ ଆଡଭାନୀ

Ratnamani Maharana

୧୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା, ନୋଡାଲ ସେଣ୍ଟର୍‌କୁ ଗଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର

Ratnamani Maharana

ଏକ ନମ୍ବର ମାର୍କେଟ ବାହାରେ ବାଇକ ପାର୍କିଂ ମନା

Ratnamani Maharana

ଲେଫ୍ଟନାଣ୍ଟ ଜେନେରାଲ ମନୋଜ ମୁକୁନ୍ଦ ନର୍ଭାନେ ହେବେ ଦେଶର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସେନା ମୁଖ୍ୟ

Ratnamani Maharana

୨୩ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ୨୪ରୁ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା

Ratnamani Maharana