LIFESTYLE

ନିର୍ବନ୍ଧରୁ ବାହାଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସବୁ ଦିଗରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ

ନିର୍ବନ୍ଧ ଏବଂ ବାହାଘର ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମୟ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ଏହି ସମୟରେ ଦମ୍ପତିମାନେ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟକୁ ନେଇ କେତେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ଏହା ସତ କି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ପତିମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିବା ନିହାତି ଦରକାର। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ବେଳେବେଳେ କଥା ହେବା ସମୟରେ କିଛି ଏମିତି କଥା କହି ଦିଅନ୍ତି ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ସଂପର୍କରେ ପଡ଼ିଥାଏ ।

ନିର୍ବନ୍ଧରୁ ବାହାଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସାଥି ସହ କ’ଣ କଥା ହେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ପତିମାନେ ଯେତେବେଳେ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜର ସାଥୀକୁ ଖୁସି କରାଇବା ପାଇଁ କିଛି କଥାକୁ ବଢ଼େଇ ଚଢ଼େଇ କହିଥାନ୍ତି କିମ୍ବା  କିଛି କଥା ମିଛ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଭୁଲି ଯାଆନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଆଗକୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଆସିବା ସହ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମିଛ କହିଥିବା କଥାର ସତ ତାଙ୍କୁ କେବେ ନା କେବେ ଜଣା ପଡ଼ିଯିବ ।

ପୂର୍ବ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ମିଛ କହନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ସଂପର୍କ କାହା ସହ ଥିଲା ସେ ସବୁ ବିଷୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ ଏପରି କରୁ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ ଜାଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗିବା ସହ ଆପଣଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ଆସିପାରେ ।

କେବେ କେବେ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଉତ୍ସୁକ ହୋଇପଡ଼ନ୍ତି । କଥା ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଠିକ୍‌ ଅଛି । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ପତିମାନେ ଏତେ କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଅନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥା ହେବାକୁ କିଛି ନ ଥାଏ । ସେପରି କରିବା ଏକ୍‌ଦମ୍‌ ଭୁଲ ।

ନିର୍ବନ୍ଧରୁ ବାହାଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସବୁ ଦିଗରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ couple pic 1

ପଢନ୍ତୁ ;

ବସ୍ତିରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ଆଲିୟା ଓ ରଣବୀର

Related posts

ରାତ୍ରିଭୋଜନ ପରେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ସବୁ କାମ,ନଚେତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ!

Krishna Kumar Manoj

ସ୍ତନକର୍କଟ, ମଳାଶୟକର୍କଟ ଏବଂ ମୁଖକର୍କଟରୁ ରକ୍ଷାକରିଥାଏ ପିଆଜ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଉପକାରିତା ସମ୍ପର୍କରେ

ଦୁଃଖ ସମୟରେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମନ କଥା କେଉଁ ମାନେ ବୁଝିଥାନ୍ତି? ଜାଣନ୍ତୁ

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More