EnewsOdia.Com

ଭୁଲ ଦିଗରେ ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ରଖିବାଦ୍ଵାରା କ୍ୟାରିୟର୍‌ରେ ହୋଇଥାଏ କ୍ଷତି

ଆମେ ଯେତେବେଳେ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା କରିଥାଉ, କେଉଁ ଜିନିଷ କେଉଁଠି ରହିବ ତାହା ଆଗରୁ ଭାବି ନେଇଥାଉ। ଅନେକ ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ମଧ୍ୟ ଘରକୁ ସଜାଇଥାନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆମ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି । ଭୁଲ୍‌ ଜାଗାରେ ଜିନିଷ ରଖିବା କାରଣରୁ ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଦଳରେ କଳି ଝଗଡ଼ା ଲାଗି ରହିଥାଏ। ଆପଣ ତାହା ଜାଣି ନ ପାରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଦୋଷ ଲଦିଥାନ୍ତି। ଯେପରିକି ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଘରର ଡଷ୍ଟବିନ୍‌କୁ ସଠିକ୍‌ ଜାଗାରେ ନ ରଖିଲେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ରଖିବାର ସଠିକ୍‌ ଦିଗ ବିଷୟରେ କହିବୁ। ଯାହାକୁ ଆପଣାଇ ଆପଣ ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସମୃଦ୍ଧି ଆଣି ପାରିବେ।

୧-ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଡଷ୍ଟବିନ୍‌କୁ କେବେବି ଘରର ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍‌ ନୁହେଁ। ଯଦି ଭୁଲ୍‌ରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖିଛନ୍ତି ତାହାଲେ ସେଠାରୁ ତୁରନ୍ତ ଉଠାଇ ଦିଅନ୍ତୁ।

୨-ବାସ୍ତୁ କହେ ଉତ୍ତର ଦିଗ ଧନ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ। ଆପଣ ଯଦି ଏହି ଦିଗରେ ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ରଖିଛନ୍ତି ତାହାଲେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର୍‌ ପ୍ରତି ଶୁଭଙ୍କର ନୁହେଁ।

୩-ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ଆଉ ନିରାଶ ହେଉଛନ୍ତି, ତାହାଲେ ପ୍ରଥମେ ଘରେ କେଉଁ ଦିଗରେ ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ରଖିଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ। ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ ଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରୀରେ ହେବାରେ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେଇଥାଏ।

ପଢନ୍ତୁ: ବାଲ୍‌କୋନୀ ପାଇଁ ୫ଟି ବାସ୍ତୁ ଟିପ୍ସ

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରେ ମୟୂର ପର

Ratnamani Maharana

ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇଦେବ ରୋଷେଇ ଘର, ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି

Ratnamani Maharana

ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଭୁଲରେ ବି ନିଜ ପାଖରେ ଏହିସବୁ ଜିନିଷ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ

Ratnamani Maharana

ଆଖିର ରଙ୍ଗ କହିବ ମଣିଷର ସ୍ଵଭାବ ସମ୍ପର୍କରେ

Ratnamani Maharana

ପକେଟରେ ତୁଳସୀ ପତ୍ର ରଖନ୍ତୁ ଓ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ବଦଳୁଛି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

Ratnamani Maharana

ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ନେଇପାରେ ଜୀବନ

Ratnamani Maharana