Entertainment

ରିଲିଜ ହେଲା ଆକ୍ସନ୍‌-ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନେମା ‘ବାଗି-୨’ର ଟ୍ରେଲର୍‌

 ‘ବାଗି-୨’ ଟ୍ରେଲର୍‌  ରିଲିଜ ହୋଇଛି

ଟାଇଗର ଶ୍ରୋଫ୍‌ ଅଭିନୀତ ଆକ୍ସନ୍‌-ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନେମା ‘ବାଗି-୨’ର ଟ୍ରେଲର ବୁଧବାର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ବମ୍ବେର ରେସକୋର୍ସଠାରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଟାଇଗର ଓ ଦିଶା ପଟାନୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ପୂର୍ବ ବାଗି ପରି ବାଗି-୨ର ଟ୍ରେଲରରେ ମଧ୍ୟ ଟାଇଗରଙ୍କ ଦମ୍‌ଦାର ଆକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

‘ବାଗି-୨’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ପରଫେକ୍ସନିଷ୍ଟ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଦିଶା ପଟାନୀ । ଟ୍ରେଲର୍‌ ରିଲିଜ ପରେ ଟାଇଗରଙ୍କ ଲୁକ୍‌ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍‌ଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଦର୍ଶକେ । ‘ବାଗି’ ଠାରୁ ଏହା ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଲାଗୁଛି ବୋଲି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମତ ରଖିଛନ୍ତି । ଖାସ୍‌ କରି ଏଥିରେ ଥିବା ଟାଇଗର୍‌ଙ୍କର ଆକ୍ସନ୍‌ ସିକ୍ୟୁଏନ୍ସକୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକମାନେ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ଭଲପାଇବା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ି ଯାଇଛି ବୋଲି ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ମତ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ନାୟିକା ପାଇଁ ନାୟକ କିପରି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଲଢ଼ୁଛି, ତାହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଟାଇଗର୍‌ ଏବଂ ଦିଶା ଏକ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ଭିଡ଼ିଓରେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସି ସାରିଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଅସଲ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପରଦା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଗର୍‌ ଏବଂ ଦିଶାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରଣଦୀପ ହୁଡ୍‍ଡ଼ା, ମନୋଜ ବାଜପାୟୀ ଏବଂ ପ୍ରତୀକ ବବ୍‌ର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ‘ବାଗି-୨’ରିଲିଜ ନ ହେଉଣୁ ଏହାର ତୃତୟୀ ଭାଗ କରିବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ମନସ୍ଥିର କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ବି ଟାଇଗର୍‌ ମୁଖ୍ୟଭୂମିକାରେ ଆସିବେ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କେଉଁ ନାୟିକା କାମ କରିବେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ ।


ପଢନ୍ତୁ ;

‘ସୁପର-୩୦’ରେ ହ୍ରିତିକ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ, ଚିହ୍ନି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଫ୍ୟାନ

Related posts

ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଡେଜି ଶାହାଙ୍କୁ ମିଳିଲା ରାଇଫଲ୍ ସୁଟର ଲାଇସେନ୍ସ

Ratnamani Moharana

ଦୀର୍ଘ ୮ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ଐଶ୍‌-ଅଭି

ENO Beuro

ଯାଆଁଳା ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିଜା ରାୟ

ENO Beuro

Leave a Comment