Featured

ବାବା ରାମଦେବ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍ ! ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୀବନ ବୀମା

ବଜାରକୁ ଆସିଲା ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍‌

ଯୋଗ ଗୁରୁ ବାବା ରାମ ଦେବ ବର୍ତମାନ ଟେଲିଫୋନ ସେକ୍ଟରରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି । ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ବାବା ରାମଦେବ । ଲଞ୍ଚ ହେଲା ପତଞ୍ଜଳୀ ସିମ । ରବିବାର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବା ବେଳେ ବାବା ରାମଦେବ ଏକ ସିମ କାର୍ଡ଼ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ।  ଏହି ସିମ୍ ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ କିଣିଲେ ଅନଲିମିଟେଡ କଲ୍ ସହ ୨ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ ।

ଏହାର ନାଁ ସ୍ୱଦେଶୀ ସମୃଦ୍ଧି ସିମ କାର୍ଡ଼ ରଖାଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ପତଞ୍ଜଳି କମ୍ପାନି ଓ ବିଏସଏନଏଲ କମ୍ପାନି ମିଳିତ ଭାବେ ବଜାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରାଇଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଏକ ବୈପ୍ଲବିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଥିବା ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଏହି ସ୍ୱଦେଶୀ ସିମର ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଫିଚର ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ସିମ ଏବେ କେବଳ ପତଞ୍ଜଳି କମ୍ପାନିର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

୧୪୪ ଟଙ୍କାର ଏହି ସିମ୍ କିଣିଲେ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ମିଳିବ ଅସୀମିତ କଲ୍ ସୁବିଧା । ଏହା ସହ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ମେସେଜ୍ କରିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ଏହି ସିମରେ ଆଉ ଏକ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେଉଛି ଯେ ଗ୍ରାହକ ଯଦି ପତଞ୍ଜଳି ଷ୍ଟୋରରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ କିଣନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳିବ । ଏହାସହ ପତଞ୍ଜଳି ନିଜର ସିମ୍ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ଏବଂ ଲାଇଫ ଇନସୁରାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଇଦେବ । ସ୍ୱେଦେଶୀ ସମୃଦ୍ଧି ସିମ୍ କାର୍ଡ ସହ ୟୁଜରଙ୍କୁ ୨.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମେଡିକାଲ ଏବଂ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲାଇଫ୍ ଇନସୁରାନ୍ସ ମିଳିବ ।

ହରିଦ୍ୱାରରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାରୋହରେ ବାବା ରାମଦେବ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ରାମଦେବ କହିଛନ୍ତି ଏକ ସ୍ୱଦେଶୀ ନେଟୱର୍କ ହେଉଛି ବିଏସଏନଏଲ୍ । ଭାରତର ଖୁସି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ଉଭୟ ବିଏସଏନଏଲ୍ ଏବଂ ପତଞ୍ଜଳିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ । ତେଣୁ ଉଭୟ କମ୍ପାନୀର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଏହି ସିମ୍ ଲଂଚ୍ କରାଯାଇଛି।

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିବାହର ୨୦ ବର୍ଷ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମ୍‌ପାଲ !

Related posts

ଆପଣ ବିନା ମୋଜା ରେ ଜୋତା ପିନ୍ଧନ୍ତି କି ?ଏହା ଶରୀର ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ, ଜାଣିରଖନ୍ତୁ କାରଣ କ’ଣ

ENO Beuro

ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରର ପରିବର୍ତ୍ତନ: ୧୦ଅଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ହେବ ୧୩ଅଙ୍କ

ENO Beuro

ଆଜି ଭାରତର ପ୍ରଥମ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପଣ୍ଡିତ ଜବାହରଲାଲ ନେହେରୁଙ୍କ ୧୨୮ ତମ ଜୟନ୍ତୀ ବା ଶିଶୁ ଦିବସ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment