• Home
  • Featured
  • ବାବା ରାମଦେବ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍ ! ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୀବନ ବୀମା
Featured

ବାବା ରାମଦେବ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍ ! ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୀବନ ବୀମା

ବଜାରକୁ ଆସିଲା ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍‌

ଯୋଗ ଗୁରୁ ବାବା ରାମ ଦେବ ବର୍ତମାନ ଟେଲିଫୋନ ସେକ୍ଟରରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି । ଜିଓକୁ ଟକ୍କର ଦେବେ ବାବା ରାମଦେବ । ଲଞ୍ଚ ହେଲା ପତଞ୍ଜଳୀ ସିମ । ରବିବାର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବା ବେଳେ ବାବା ରାମଦେବ ଏକ ସିମ କାର୍ଡ଼ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ।  ଏହି ସିମ୍ ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ କିଣିଲେ ଅନଲିମିଟେଡ କଲ୍ ସହ ୨ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ ।

ଏହାର ନାଁ ସ୍ୱଦେଶୀ ସମୃଦ୍ଧି ସିମ କାର୍ଡ଼ ରଖାଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ପତଞ୍ଜଳି କମ୍ପାନି ଓ ବିଏସଏନଏଲ କମ୍ପାନି ମିଳିତ ଭାବେ ବଜାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରାଇଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଏକ ବୈପ୍ଲବିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଥିବା ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଏହି ସ୍ୱଦେଶୀ ସିମର ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଫିଚର ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ସିମ ଏବେ କେବଳ ପତଞ୍ଜଳି କମ୍ପାନିର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

୧୪୪ ଟଙ୍କାର ଏହି ସିମ୍ କିଣିଲେ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ମିଳିବ ଅସୀମିତ କଲ୍ ସୁବିଧା । ଏହା ସହ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ମେସେଜ୍ କରିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ଏହି ସିମରେ ଆଉ ଏକ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେଉଛି ଯେ ଗ୍ରାହକ ଯଦି ପତଞ୍ଜଳି ଷ୍ଟୋରରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ କିଣନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳିବ । ଏହାସହ ପତଞ୍ଜଳି ନିଜର ସିମ୍ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ଏବଂ ଲାଇଫ ଇନସୁରାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଇଦେବ । ସ୍ୱେଦେଶୀ ସମୃଦ୍ଧି ସିମ୍ କାର୍ଡ ସହ ୟୁଜରଙ୍କୁ ୨.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମେଡିକାଲ ଏବଂ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲାଇଫ୍ ଇନସୁରାନ୍ସ ମିଳିବ ।

ହରିଦ୍ୱାରରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାରୋହରେ ବାବା ରାମଦେବ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ରାମଦେବ କହିଛନ୍ତି ଏକ ସ୍ୱଦେଶୀ ନେଟୱର୍କ ହେଉଛି ବିଏସଏନଏଲ୍ । ଭାରତର ଖୁସି ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ଉଭୟ ବିଏସଏନଏଲ୍ ଏବଂ ପତଞ୍ଜଳିର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ । ତେଣୁ ଉଭୟ କମ୍ପାନୀର ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଏହି ସିମ୍ ଲଂଚ୍ କରାଯାଇଛି।

ବାବା ରାମଦେବ ଲଞ୍ଚ କଲେ ପତଞ୍ଜଳି ସିମ୍ ! ୧୪୪ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ୨ ଜିବି ଡାଟା ସହ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୀବନ ବୀମା patanjali sim

ପଢନ୍ତୁ ;

ବିବାହର ୨୦ ବର୍ଷ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ରାମ୍‌ପାଲ !

Related posts

Sanjat Mishra – Odia Guy Got The Opportunity To Promote Bahubali-2

ଆପ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ଧରିପାରିବେ ନକଲି ନୋଟକୁ ! ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ?

Krishna Kumar Manoj

ମହିଳାମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଉଚ୍ଚରେ କହିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି

Krishna Kumar Manoj

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More