• Home
  • Video
  • ପବିତ୍ର ବିଶ୍ଵକର୍ମା ପୂଜା ମହଲକୁ ସରଗରମ କରିବାକୁ ଓଡିଆ ସିନେମା “ବଦମାସ ଟୋକା” ଆସୁଛି
Video

ପବିତ୍ର ବିଶ୍ଵକର୍ମା ପୂଜା ମହଲକୁ ସରଗରମ କରିବାକୁ ଓଡିଆ ସିନେମା “ବଦମାସ ଟୋକା” ଆସୁଛି

ଆଗକୁ ଆସୁଛି ପବିତ୍ର ବିଶ୍ଵକର୍ମା ପୂଜା । ପୂଜା ମହଲକୁ ସରଗରମ କରିବାକୁ ଓଡିଆ ସିନେମା ଜଗତ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ରଖିଛି । ଓଡିଆ ସିନେମା ବଦମାସ ଟୋକା ୧୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ରେ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସୁଛି ।

ଟିମ ର ସମସ୍ତ କର୍ମକର୍ତା ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ନିଜର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳେଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଏହି ଛବିର ପ୍ରେସ ରିଲିଜ ଓ ଅଡିଓ ରିଲିଜ ମଧ୍ୟ ସରିଛି । ଖାଲି ପରଦା ଉପରେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ଅଛି ।

ଉଦୟନ ଅପରାଜିତ, ଶିବା, ମାଳବିକା, ମିହିର ଦାସ, ମୀନକେତନ, ଅଶ୍ରୁମୋଚନ, ଅସିତ ପତି ଆଦି ଅନେକ ସୁନାମଧାନ୍ୟ କଳାକାର ଏହି ଛବିର ମୁଖ୍ୟ ଅଂଶ ବିଶେଷ । ଉଦୟନ ଓ ଶିବାଙ୍କର ଏହା ପ୍ରଥମ ଓଡିଆ ସିନେମା ।

ଉଦୟନଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବଙ୍ଗାଳୀ ସୁନ୍ଦରୀ ମାଳବିକା ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଦର୍ଶକେ । ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ମାଳବିକାଙ୍କର ଏହା ପ୍ରଥମ ଛବି ନୁହେଁ । ୟା ଆଗରୁ ସେ ୨ ଟି ସିନେମାରେ ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ରୂପେ ଆସିସାରିଛନ୍ତି ।

ଲିଙ୍ଗରାଜ ପତିଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଏହି ସିନେମାର କାହାଣୀ ଲେଖାଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ ରଞ୍ଜନ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସଂଳାପ ଆଦୃତ ହେଇଛି । ସୌଭାଗ୍ୟ କୁମାର ପରିଡା ବଦମାସ ଟୋକା ର ପ୍ରଯୋଜନା ଦାଇତ୍ଵରେ ଅଛନ୍ତି ଓ ପ୍ରଶାନ୍ତ ପାଲ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Related posts

Jogi – Hara Ratha Main Lead Odia Movie Mahurat HD Video

Krishna Kumar Manoj

Song Video Of Odia Movie”Bhaina Kan Kala Se”

Jitendra

Katha Deli Matha Chhuin Odia Movie PREMIER SHOW

Krishna Kumar Manoj

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More