News

ସମାଜରେ ଶିକ୍ଷା ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ପାତ୍ରଙ୍କ ସାଇକେଲ ରାଲି

ସମାଜରେ ଶିକ୍ଷା ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରିନାରାୟଣ ପାତ୍ରଙ୍କ ଅଭିନବ ଆୟୋଜନ । ବର୍ଷାରେ ହେଇଛି ସାଇକେଲ ରାଲି । ଆଜି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସାଇକେଲ ରାଲିରେ ବାହାରିଛନ୍ତି । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ‘ମୋ ସ୍କୁଲ କ୍ୟାମ୍ପେନ’ର ସ୍ଲୋଗାନ, ‘ପଢିବା, ବଢିବା ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ହେବା’ ସହିତ ‘ଭଲ ବଢିବା ଏବଂ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ’ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ପାଇଁ  ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ।

ଶିଶୁଦିବସରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ସୁରଭି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଏ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ସାଇକେଲ ରାଲି କରାଯାଏ । ତେବେ ଶିଶୁଦିବସରେ ନବୀନଙ୍କ ମେଗା ସୋ’ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ସୁରଭିର ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରୀ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ।

ବର୍ଷା ନେଇ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ କରାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ରାଲିର ଆୟୋଜନକୁ ନେଇ କିଛି ଅଭିଭାବକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେଇଛନ୍ତି ଯେ, ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ କିଭଳି ସାଇକେଲ ରାଲି କରାଗଲା ଓ ଏହା କେତେ ଦୂର ଠିକ ।

ସମାଜରେ ଶିକ୍ଷା ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ପାତ୍ରଙ୍କ ସାଇକେଲ ରାଲି  ସମାଜରେ ଶିକ୍ଷା ସଚେତନତା ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ବଦ୍ରି ପାତ୍ରଙ୍କ ସାଇକେଲ ରାଲି

ପଢନ୍ତୁ, ୧୫ ନଭେମ୍ବର , ବୁଧବାର – ରାଶିଫଳ

Related posts

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କଲେ ଆମେରିକାର ବୈଦେଶିକ ଓ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ

ENO Beuro

ପାରାଦୀପ ବନ୍ଦରରେ ବିଶାଳ ପଣ୍ୟବାହୀ ଜାହାଜ “ଏମଭି ଊର୍ଜା” ବା କେପ ସାଇଜ ଭେସେଲ

ENO Beuro

ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ଘରୋଇ ବସ୍‌ ମାଲିକ ସଂଘର ଧର୍ମଘଟ

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More