Entertainment

ଚୀନରେ ମୁକ୍ତି ଲାଭ କରିବ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ସିନେମା ‘ବାହୁବଳୀ-୨’

ଚୀନରେ ଧମାଲ କରିବ ‘ବାହୁବଳୀ-୨’

ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ଛାପ ଛାଡ଼ିଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମ ‘ବାହୁବଲୀ ୨: ଦ କନ୍‌କ୍ଲୁଜନ୍‌’ ଚାଇନା ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏଥିପାଇଁ ଚୀନ ସେନସର ବୋର୍ଡ ରିଲିଜ ଅନୁମତି ଦେଇଛି । ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମକୁ ଚାଇନା ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାର ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଛି ଇଷ୍ଟାର୍ସ ମିଡିଆ ।

ସାରା ଦୁନିଆ ଧମାଲ ମଚାଇ ବଲିଉଡ ଇତିହାସରେ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟିକରିଥିବା ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏବେ ଚୀନରେ ଧମାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏସଏସ ରାଜମୌଲିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଭାସ, ରାଣା ଦଗୁବତୀ, ଅନୁଷ୍କା ସେଟ୍ଟୀ ଓ ତମାନ୍ନା ଭାଟିଆ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଗତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ୨୮ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ‘ବାହୁବଳୀ: ଦ ବିଗିନିଙ୍ଗ’ ଚୀନରେ ମୋଟ୍ ୧୨.୩୦ କୋଟି ଡଲାର ଆୟ କରିଥିଲା ।

ବାହୁବଳୀର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ‘ବାହୁବଳୀ: ଦ ବିଗିନିଙ୍ଗ’ର ୨୦୧୫ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାର ସ୍ଵିକେଲ ‘ବାହୁବଳୀ ୨: ଦ କନକ୍ଲୁଜନ’ ୨୦୧୭ ଏପ୍ରିଲରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିଲା। ଚୀନ ଏବେ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବଡ଼ ବଜାରର ଭାବେ ଆର୍ବିଭାବ ହୋଇଛି ।

ନିକଟରେ ଆମୀର ଖାନ୍‌ଙ୍କ ’ଦଙ୍ଗଲ୍‌’, ‘ସିକ୍ରେଟ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର’  ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ  ସଲ୍‌ମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ୍‌’ ମଧ୍ୟ ଚାଇନାରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ‘ଦଙ୍ଗଲ’ ଫିଲ୍ମ ଏହି ପଡ଼ୋଶୀ ରାଷ୍ଟ୍ରରେ ୧୯୫ ନିୟୁତ ଡଲାର ଆୟ କରିଛି ।

ପଢନ୍ତୁ ;

ଏଥର ରଜରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ଧମାଲ

Related posts

ବାହୁବଲୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଆଉ ଏକ ସିନେମା

ENO Beuro

ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ୧୯୦ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ରେସ୍‌୩

ENO Beuro

ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବବି ମିଶ୍ରଙ୍କ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲକୁ ନେଇ ଚର୍ଚା

ENO Beuro

1 comment

Leave a Comment